حمایت خاکپور از کاپیتان تیم ملی امید


وبسایت رسمی برنامه نود - محمد خاکپور ، سرمربی تیم ملی امیدهای ایران در پی شکست از قطر از روزبه چشمی، کاپیتان تیمش که در این بازی یک موقعیت خوب گلزنی را از روی نقطه پنالتی از دست داده بود، حمایت کرد.

به گزارش وبسایت نود، خاکپور با حمایت از چشمی گفت:"به توانایی بالای چشمی باور دارم. او ناراحت است چرا که بازیکن مسئولیت پذیری است و گمان می کرد که با این اتفاق فرصت تیمش را سوزانده است. اما من بعد از بازی بازیکنان را جمع کردم و به آها گفتم که از نظر من تا زمانی که هر کدام از شما بیشترین تلاشتان را انجام دهید، هیچ اشتباهی مرتکب نشده اید."

وی افزود:" من تصمیم گرفتم که چشمی پنالتی بزند چرا که یکی از بهترین پنالتی زن های تیم  ماست. اشتباهات بخشی از بازی هستند و نمی توان به خاطر یک اشتباه کل فشار را روی دوش بازیکنان بیاندازی. در طول 90 دقیقه او یکی از بهترین بازیکنان تیم ایران بود. چشمی عالی کار کرد و  به او و دیگر بازیکنانم افتخار می کنم."

1140

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال