ترکی: اعتراض‌ها به هدیه سُس از سوی جامعه داوری نبود


وبسایت رسمی برنامه نود - داور فوتبال کشورمان گفت: با توجه به اینکه ۹۸ درصد داوران در تست آمادگی جسمانی پذیرفته شده‌اند نشان دادیم که اشتباهات داوری ناشی از این مسئله نبوده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محسن ترکی در مراسم تقدیر از داوران اظهار داشت: من 27 سال است که در بخش قضاوت فعالیت می‌کنم و در این زمینه پوست کلفت شده‌ام. خوشحالم که امروز پیشکسوتان داوری را دیدم و در پوست خود نمی‌گنجم. برخی در تخریب داوران کارهایی انجام می‌دهند که دامن این مسائل اسپانسر داوران را هم گرفت و مباحثی در مورد سس و کادوهای اهدایی گفته شد که این موارد از سوی داوران نبود.

وی ادامه داد: من به شخصه عذرخواهی می‌کنم به هر حال هر کسی باید محصولات خود را ارائه دهد امیدواریم سال آینده نامی نو هم خودرو تولید کند تا به داوران ماشین هدیه دهد.

داور کشورمان تاکید کرد: امروز خوشحالم  که 98 درصد داوران توانستند در تست آمادگی جسمانی قبول شوند و اینکه خیلی‌ها می‌گفتند اشتباهات داوری به خاطر نداشتن آمادگی جسمانی داوران بوده رد شد این مسئله نشان می‌دهد که اشتباهات داوران از جای دیگری است که ترجیح می‌دهم در جای دیگر در مورد آن صحبت کنم.

ترکی تاکید کرد: ما نیم فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در نیم فصل دوم داوران اشتباهات کمتری داشته باشند هرچند که بی خطا فقط خداوند است.

وی با اشاره به اینکه از اسپانسر داوری پولی نصیب داوران نشده ما تلاش کردیم که اسپانسر به بحث داوری وارد شود و انتظار داریم در این زمینه پولی هم برای خود داوران خرج شود مسائلی در مورد آموزش آن‌ها و همچنین مواردی دیگر باشد و این چه ایرادی دارد. متاسفانه ما برخی از همکاران خود را در سفرهایی از دست داده‌ایم امیدوارم که صندوقی برای حمایت داوران هم تشکیل شود.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال