کفاشیان: کی‌روش باید خوشحالی می‌کرد؟!


وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: شاید این باخت به قطر باعث صعود ایران شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی کفاشیان درحاشیه مراسم تقدیر از داوران اظهار داشت: اسپانسر داوران مستقیم با ما قرارداد بسته است و قرار است از داوران قدردانی کند. قطعا در آینده هم این اسپانسرها بیشتر خواهند شد.

وی در مورد تیم ملی امید گفت: تیم ما خوب است شاید همین باخت مرحله‌ای برای صعود باشد. بدانند که باید تلاش خود را بکنند شاید آنها را دستکم گرفتند. من فکر می‌کنم تیم می تواند جز 3 تیم اول باشد.

وی در مورد اینکه مایلی‌کهن اعلام کرده بازیکنان قطری صغر سنی داشتند یادآور شد: نباید این گونه مسائل را مطرح کرد ما در زمین نتیجه را واگذار کرده‌ایم. مطرح کردن این موارد درست نیست. ما از همان نقطه ضعفی که فردوسی‌پور در گزارشش بارها عنوان کرد گل خوردیم. قطر همه بازیکنانش را داشت اما ما برخی بازیکنان لژیونر خود را نداشتیم.

وی در مورد اینکه کی‌روش خوشحالی نکرده بود گفت: او خوشحالی باید می‌کرد؟!

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه توصیه‌های کی‌روش به کادرفنی امید مورد توجه قرار نگرفته گفت: من خبری ندارم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت اسپانسر خاطرنشان کرد: اسپانسر طبق قرارداد باید موارد را  پیش ببرد در یک مصاحبه گفته بود که سال آینده نمی آیم. نباید به اسپانسر حمله کرد. باید اسپانسر و سازمان لیگ هماهنگی به وجود آوردند. اگر این حامی مالی ضرر کند دیگر هیچ کس جلو نمی‌آید. روش خوبی نیست که از اسپانسر حمایت نکنیم. اینکه حمله کنیم هیچ کس جلو نمی‌آید. اگر اسپانسر خوبی نداشته باشیم عقب می‌افتیم. در حق پخش عقب افتاده‌ایم دیگر در اسپانسر این اتفاق رخ ندهد.

کفاشیان در مورد واگذاری ساختمان استقلال و پرسپولیس و اینکه در مجمع از بیرون با او هماهنگ شد تا این مصوبه رای نیاورد گفت: در مجمع موبایلم را خاموش کرده بودم. فکر کردم اعضای مجمع زیر 60 نفر هستند و با 30 رای می‌توان مصوبه را امضا کرد اما به من تذکر دادند که اعضا بیشتر از 60 نفر هستند. بعد دوباره مخفی رای‌گیری کردیم که رای نیاورد.

وی در مورد اینکه برخی می‌گویند در مجمع هوشمندانه اداره کردید که به سود شما تمام شود گفت: در هر صورت مجمع هم نشان داد که به ما اعتماد دارد برای ما مهم است. من هم یکی از اعضا هستم.

کفاشیان در مورد ورزشگاه‌هایی که به استقلال و پرسپولیس گفت: به ما ربطی ندارد. شهرداری داده است؟! دستش درد نکند.

وی در مورد ساختمان این 2 باشگاه تاکید کرد: سند ساختمان این 2 باشگاه به نام فدراسیون فوتبال است. پیشنهاد ما این بود که هبه کنیم که مصوبه مجمع را می‌خواست ما رهن می‌دهیم که قانونی شود.

وی در مورد اینکه کی‌روش چه زمانی بازخواهد گشت تاکید کرد: او به پرتغال رفته است و بازخواهد گشت.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال