مجموعه های ورزشی به استقلال و پرسپولیس واگذار می شود


به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه بررسی فرایند اعطای امتیاز بهره برداری از مجموعه های ورزشی امام رضا (ع) و شهید کاظمی با حضور شریفی معاون امور مناطق شهرداری، امرودی معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران ، گیل آبادی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل، گودرزی معاون مالی و اقتصاد شهری، نوروزی شهردار منطقه ۱۸، نثاری شهردار منطقه ۱۹، نجف زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال، افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، کاشانی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و گرشاسبی مدیر کل تربیتی بدنی استان تهران برگزارشد.

در این نشست پس از گفتگوی انجام شده مقرر شد طی ۱۰ روز آینده با تشکیل کارگروهی متشکل از مدیران تیم ها و رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران فرایند واگذاری امتیاز بهره برداری از این دو ورزشگاه به دو تیم سرخابی مورد بررسی قرار گیرد. به طوری که معین شود کدام ورزشگاه به کدام مجموعه تعلق خواهد گرفت و درنهایت مجموعه های ورزشی امام رضا (ع) و شهید کاظمی به این دو باشگاه واگذار می شود.

براساس این گزارش نمایندگان باشگاه های استقلال و پرسپولیس و نیز مدیرکل تربیت بدنی استان تهران مراتب تقدیر و تشکر خود را از شهردار تهران به دلیل اهتمام به ورزش همگانی و نگاه ویژه به ورزش قهرمانی ابراز داشتند.

محمدباقر قالیباف شهر تهران نیز در خصوص این جلسه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: به لطف خدا اولین جلسه هماهنگی برای اعطای امتیاز بهره‌برداری دو ورزشگاه امام رضا (ع) و شهید کاظمی به دو تیم پرطرفدار پایتخت با حضور نجف‌زاده رئیس هیات مدیره و افشارزاده مدیرعامل استقلال و همچنین جعفر کاشانی عضو هیات مدیره و طاهری مدیرعامل پرسپولیس و گرشاسبی مدیرکل تربیت‌بدنی استان تهران برگزار شد.مقرر شد کارگروهی متشکل از مدیران دو تیم و سازمان ورزش شهرداری تشکیل و ظرف حداکثر ۱۰ روز نسبت به نحوه تعیین اختصاص ورزشگاه به تیم‌ها تصمیم‌گیری کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال