http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مدیرعامل فولاد: طهماسبی به پرسپولیس نمی‌رود


  مدیرعامل فولاد: طهماسبی به پرسپولیس نمی‌رود

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان می‌گوید معاوضه مهرداد جماعتی با گلر تراکتورسازی به نظر اسکوچیچ بستگی دارد اما نظر ما عدم جدایی بازیکنی از تیم است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، علیرضا اژدری‌زاده در ابتدا درباره اردوی این تیم در آنتالیای ترکیه، اظهار کرد: تیم روز دوشنبه (28 دی‌ماه) راهی ترکیه می‌شود. این اردو یک هفته به طول می‌انجامد و تیم حداقل دو بازی تدارکاتی خواهد داشت.

وی خاطرنشان‌کرد: به هر حال براساس نظر سرمربی، مقدمات برپایی این اردو را انجام دادیم و امیدوارم اردوی خوبی باشد و تیم با آمادگی کامل وارد مسابقات نیم‌فصل دوم شود.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا آن جا که امکان داشته باشد و قانون اجازه دهد، با تمام بازیکنان به اردوی ترکیه برویم، مگر این‌که منع قانونی وجود داشته باشد که امیدوارم این گونه نباشد.

وی درباره حضور مجدد عبدالله‌زاده در فولاد که برای سپری کردن دوران سربازی‌اش، در تیم تراکتور شاغل بود، عنوان کرد: این بازیکن با ما قرارداد دارد و باتوجه به استعلامی که داشتیم، برای حضور در تیم ما مشکلی ندارد و می‌تواند نیم‌فصل دوم، تیم ما را همراهی کند.

اژدری‌زاده درباره جذب مهرداد طهماسبی، گلر تیم تراکتورسازی و پیشنهاد این باشگاه جهت معاوضه این بازیکن با مهرداد جماعتی، گفت: من به مدیریت این تیم هم گفته‌ام با توجه به این‌که می‌خواهیم تیم‌مان قوی‌تر شود، به دنبال یک دروازه‌بان خوب هستیم و نظرمان جذب طهماسبی است و اگر نظر به معاوضه باشد، این موضوع بستگی به نظر اسکوچیچ دارد.

وی افزود: ولی نظر ما این است که تیم تقویت شود و بازیکنی از تیم جدا نشود، هر چند که نظر سرمربی برای ما مهم است. جذب دروازه‌بان اولویت ما است و در پست‌های دیگر هم طبق نظر اسکوچیچ، بازیکن جذب می‌کنیم. در حال حاضر هم بایرامی و کوئه‌ماها را جذب کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که پرسپولیس هم خواهان به خدمت گرفتن طهماسبی است، آیا شما گزینه دیگری مدنظر دارید؟ گفت: مطمئنا دو سه گزینه دیگر هم مد نظرمان است ولی طهماسبی یا در تراکتور می‌ماند یا به فولاد می‌آید و نمی‌تواند به پرسپولیس برود و این احساس من است. خود طهماسبی هم علاقه بسیاری به پیوستن به فولاد دارد و بسیار در تلاش است که این کار انجام شود. 

 

کد/2020

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
ثبت عکسها و تصاویر ارواح با دوربین کوانتومی قابلیت پذیر شد
بزرگترین تلسکوپ جهان در کشور چین به چه صورت فعالیت می کند؟ (۳ عکس)
۵ عادت صبحگاهی که روز شما را می سازد (۲ عکس)
تأکید بشار اسد بر تداوم مبارزه با تروریسم و حصول مصالحه در سوریه
تجارت جیمزباندی
استخدام کارمند فروش داخلی و خارجی در شرکت نساجی در یزد
ترافیک معاملات مسکن در ۱۰ منطقه تهران (۳ عکس)
۱۳۶ نوع گوناگون از انواع گوناگون بازاریابی (۳)
کاغذبازی اداری چگونه کاهش می یابد؟ (۴ عکس)
فراز و فرود قیمت ها در بازار ارز و طلا (۲ عکس)
در مسافرت به قاره اروپا این اشتباهات را تکرار نکنید! (۲ عکس)
طارمی به اردوی پرسپولیس برگشت
طالب لو: از رفتار بعضی ها می گذرم اما فراموش نمی کنم
استخدام مدیر سایت و صفحات اجتماعی دریک شرکت معتبر جهانگردی
راهکار فعال کردن وضعیت شب اپل آیفون (۵ عکس)
شیوه آماده کردن لرزانک یا ‪ژله‬ توت فرنگی (۸ عکس)
گیاهان آپارتمانی زیان آور برای جانداران خانگی (۴ عکس)
فیلم: چندین مورد برای تعمیرات خانه
تصاویر و عکسهایی که ثابت می کنند مترو جهانِ دیگریست (۱۰ عکس)
سام نوری از حضور در شهرزاد 2 گفت
تبلیغات