مادر بافنده پسرش را با کاموا کامل بافت! + تصاویربافنده ، بافنده زن

Club Geluk بافنده ای است که به بافتن چیزهای ساده بسنده نمی کند و مشتاق به بافتن اشیای عجیب و غریب می باشد چنانچه در اقدامی عجیب اما جالب پسرش را بافته است!

ماجرای جالب پیشنهاد عجیب مادری برای بافتن فرزندان خود که تعجب بسیاری از کاربران را در دنیای مجازی برانگیخته است را در ادامه می خوانید.

«Club Geluk» یک بافنده حرفه ایست که دوست دارد چیزهای عجیب و غریب ببافد. او اشیای روزمره واقعی را با جزئیات زیاد می بافد و حتی درباره آن کتاب نوشته است. اما حالا او پسرش را بافته است! البته خود پسرش هم از این ایده استقبال و با او همکاری کرده است.

او می گوید: «واکنش ها به این کار متفاوت بود، برای بعضی ها وحشتناک و برخی دیگر، زیبا به نظر می رسید. این یک پروژه هنری سرگرم کننده خانوادگی بود. وقتی کار به پایان رسید ما فکر کردیم می تواند یک ایده عالی برای مادرانی باشد که عاشق فرزندانشان هستند و نیاز دارند آنها را در آغوش بگیرند. بنابراین آنها می توانند به راحتی پسر قابل بغل کردن خود را ببافند!
پسر بافتنی ، بافنده زن ، پسر بافتنی
پسر بافتنی ، پسر بافتنی ، بافتن اشیا
پسر بافتنی ، بافتن اشیا ، بافتن انسان
پسر بافتنی ، بافتن انسان ، بافنده
پسر بافتنی ، بافنده ، بافنده زن
پسر بافتنی ، بافنده ، بافنده زن

مادر بافنده پسرش را با کاموا کامل بافت! + تصاویر

مادر بافنده پسرش را با کاموا کامل بافت! + تصاویر 5/5 1

منبع : برترینها - / ل

این مطلب مفید بود ؟
این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 1 نپسندیدم 0
نظر کاربران

نظر خود را بنویسید ...

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال