نشان دادن محتویات جیب باراک اوباما در مصاحبه زنده + تصاویر


باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا، در آخرین سال ریاست خود در کاخ سفید قرار دارد. او در این فرصت باقیمانده تلاش می کند برنامه های ناتمام خود را تکمیل کند و پاسخگوی پرسش هایی درباره دستاوردهای 7 سال ریاست جمهوری باشد.

شب گذشته باراک اوباما با یوتیوب مصاحبه ای زنده انجام داد که تمام مردم جهان می توانستند آن را از طریق شبکه یوتیوب تماشا کنند. وی در این مصاحبه به مسائل متعددی از جمله داعش پرداخت و حتی بخش از محتویات جیب خود را به مجری و بینندگان، نشان داد.

مصاحبه باراک اوباما در یوتیوب ، مصاحبه باراک اوباما با یوتیوب ، باراک اوباما

اوباما در توضیح این موضوع گفت: اینها ابزار، زیورآلات بدلی و نمادهای خودشانسی و ... هستند که افراد مختلف به من دادند. من جعبه ای تهیه کردم و تمام این ابزار را در آن نگه می دارم. در سفرهایی که می روم اغلب چند قطعه از آنها را همراه می برم. نه تنها به این دلیل که برایم خوش شانسی می آورند؛ بلکه باعث می شوند فراموش نکنم مردم از من چه درخواستی داشتند.

اوباما در این هنگام تعدادی از اشیائی که در جیب داشت به مجری نشان داد و گفت: این صلیب را "پاپ فرانسیس" به من هدیه داد که برایم نمادی از صلح است. این هم یک نماد بوده است که یک روحانی بودایی به من هدیه داده است.

اوباما چند نماد، سکه خوش شانسی و ... را نیز به مجری نشان داد و گفت این ابزار به وی کمک می کند هرگز وظیفه خود در برابر مردم را فراموش نکند.

 مصاحبه باراک اوباما در یوتیوب ، باراک اوباما ، گفتگوی باراک اوباما
 مصاحبه باراک اوباما در یوتیوب ، گفتگوی باراک اوباما ، گفتگوی جدید باراک اوباما
 مصاحبه باراک اوباما در یوتیوب ، گفتگوی جدید باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات