رئیس کارگروه واگذاری ورزشگاه به سرخابی‌ها مشخص شد


وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران به عنوان رئیس کارگروه واگذاری دو استادیوم امام رضا (ع) و شهید کاظمی به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، پس از اینکه صبح امروز مقرر شد تا کارگروهی تشکیل شده و بحث واگذاری ورزشگاه‌های امام رضا (ع) و شهید کاظمی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص شود رئیس این کارگروه هم مشخص شد.

بر این اساس محمد رضایی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران به عنوان رئیس کارگروه واگذاری این دو استادیوم به باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال منصوب شد و قرار است طی یک هفته در این باره تصمیم‌گیری شود.

اولین جلسه این کارگروه صبح دوشنبه هفته جاری با حضور مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و با حضور رضایی در دفتر رئیس سازمان ورزش شهرداری برگزار خواهد شد تا تعیین تکلیف نهایی صورت بگیرد.

در صورتی که تعیین تکلیف واگذاری این دو باشگاه با مذاکرات پیش رو به نتیجه نرسد آن وقت تکلیف واگذاری این دو استادیوم به سرخابی‌ها از طریق قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خواهان در اختیار گرفتن ورزشگاه شهید کاظمی هستند و این در حالی است که یکی از این دو باشگاه با

 

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال