گزارش تمرین تیم ملی امید / خاطره خبرنگار چینی از رویارویی کشورش با شاگردان مایلی‌کهن


وبسایت رسمی برنامه نود - یکی از خبرنگاران چینی حاضر در تمرین تیم امید به مایلی کهن گفت که یادش می آید تیم ایران با سرمربیگری او 8 گل به تیم چین زده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ،‌ تمرین تیم امید کشورمان امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه به وقت محلی آغاز شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانیم:

*محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم امید و روزبه چشمی کاپیتان تیم امید کشورمان امروز دقایقی با یکدیگر صحبت کردند. همچنین محمد خاکپور سرمربی این تیم لحظاتی با ارسلان مطهری و میلاد محمدی به صحبت پرداخت.

*خبرنگاران خارجی زیادی در تمرین امروز تیم امید حاضر بودند و به پوشش این تمرین می‌پرداختند.

*پیش از شروع تمرین بازیکنان دقایقی به صحبت‌های محمد خاکپور گوش دادند. خاکپور در این صحبت‌های محور تمرین امروز ملی‌پوشان امید را به آنها یادآور شد.

*تعدادی خبرنگار چینی هم در تمرین امروز تیم امید شرکت کردند. چرا که حریف بعدی تیم امید در این دوره از مسابقات تیم امید چین است.

*بازیکنان امروز دقایقی به تنیس فوتبال پرداخته و سپس زیر نظر کن استید به تمرینات بدنسازی پرداختند.

*تمرین امروز ملی‌پوشان امید در ورزشگاه الغرافه برگزار شد.

*محمد مایلی‌کهن و حبیب کاشانی حدود 20 دقیقه با یکدیگر به قدم زدن و صحبت پرداختند.

*از آنجا که بازیکنان ملی‌پوش ایران هم قسم شده‌اند تا با شکست چین به مرحله بعدی مسابقات صعود کنند به همین دلیل بازیکنان امروز با انگیزه زیادی در تمرین شرکت کردند.

*بازیکنانی که روز گذشته مقابل قطر بازی کرده بودند حدود 20 دقیقه بدنسازی کرده و زیر نظر خاکپور و هادی طباطبایی به کار با توپ مشغول شدند.

*بازیکنان تعویضی در بازی روز گذشته و بازیکنانی که فرصت بازی پیدا نکردند پس از انجام بدنسازی و کار با توپ به زدن ضربات ایستگاهی پرداختند.

*در ادامه تمرین بازیکنان در یک سوم زمین به بازی فوتبال مشغول شدند.

*یکی از خبرنگاران چینی حاضر در تمرین با محمد مایلی کهن خوش و بش گرمی داشت. در ادامه این صحبت‌ها مایلی‌کهن به وی گفت که در سال‌های 1996 و 1997 سرمربی تیم ملی ایران بود که خبرنگار چینی به مدیر فنی تیم امید کشورمان یادآور شد که او سرمربی همان تیمی بود که به تیم ملی چین در دو بازی 8 گل زد. این صحبت‌های خبرنگار چینی باعث شد تا مایلی‌کهن و او گفت‌وگوی صمیمی با یکدیگر داشته باشند.

بازیکنان اصلی پس از 35 دقیقه تمرین زمین چمن را ترک کردند اما بازیکنان ذخیره به تمرین ادامه دادند.

*تماشاگری در تمرین امروز تیم امید حاضر نبود و ملی‌پوشان کشورمان در هوای مطبوع دوحه به تمرین پرداختند.

 

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال