ممنوع التصویری علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال


واکنش صدا و سیما به صحبت های علی کفاشیان در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال و سازمان صدا و سیما مدت زیادی است که بر سر حق پخش تلویزیونی بازی های لیگ برتر با یکدیگر اختلاف دارند. روز چهارشنبه در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، بار دیگر بحث حق پخش مطرح شد و این بار رئیس فدراسیون فوتبال طرح شکایت از صدا و سیما را با اعضای مجمع در میان گذاشت. این پیشنهاد در مجمع تصویب شد و طرح شکایت از سازمان صدا و سیما به صورت یک مصوبه در آمد. این اتفاقات و صحبت های علی کفاشیان ، واکنش رسانه ملی را به دنبال داشت.

واکنش صدا و سیما به صحبت های علی کفاشیان در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ، رئیس فدراسیون فوتبال ، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال

پس از اتفاقات روز چهارشنبه مجمع فدراسیون فوتبال، صدا و سیما پخش هرگونه تصویر از رئیس فدراسیون فوتبال را ممنوع اعلام کرد.

چهارشنبه هفته گذشته و در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اعضای مجمع پس از بحث و بررسی درباره طلب 22.5 میلیاردی فوتبال از صدا و سیما بابت حق پخش تلویزیونی ، علی کفاشیان به پیشنهاد اعضا طرح شکایت از صدا و سیما را بابت این طلب به رای گذاشت. با تصویب اعضای مجمع این موضوع تصویب شد و کفاشیان اعلام کرد فدراسیون فوتبال از صدا و سیما شکایت خواهد کرد و وی این موضوع در مصاحبه اش در پایان مجمع نیز اعلام کرد.

پس از این اتفاقات و نقل قول منتشر شده از سوی کفاشیان، صدا و سیما تا اطلاع ثانوی انجام مصاحبه و پخش هرگونه گزارش از رئیس فدراسیون فوتبال را ممنوع اعلام کرده است.

مراسم تجلیل از داوران لیگ برتر امروز در هتل المپیک در حالی برگزار شد که پس از پایان این مراسم و برخلاف همیشه خبرنگاران صداوسیما برای پوشش صحبت های علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به سمت وی نرفته و گفت وگویی را با او ترتیب ندادند.

 کفاشیان که همیشه در تمام برنامه های خبری در کانون توجه دوربین های صداوسیما بود و لحظاتی پس از پایان این مراسم با هجوم دوربین ها برای مصاحبه مواجه می شد امروز و برخلاف همیشه این اتفاق برای وی نیفتاده و رئیس فدراسیون فوتبال پس از مراسم تجلیل از داوران دقایقی را فقط با خبرنگاران رسانه های مکتوب به صحبت پرداخت.

ممنوع التصویری علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال