کلهر: بی توجهی به پیشکسوتان باعث می‌شود آنها مریض شوند


وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در تیم امید بازیکن خلاق زیاد وجود دارد و به نظرم محمد خاکپور باید از این بازیکنان بیشتر استفاده کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمود کلهر در خصوص وضعیت رضا احدی پیشکسوت فوتبال کشورمان که این روزها در بستر بیماری است گفت: بر حسب وظیفه به بیمارستان رفتم و بر بالین او حاضر شدم در بیمارستان توانستم با حسین برادر رضا درباره وضعیت او صحبت کنم و امیدوارم یک بار دیگر رضا احدی را سالم و سلامت در عرصه فوتبال ببینیم. رضا از شخصیت‌های نیک و با ادب فوتبال است که این روزها متاسفانه در بستر بیماری است. امیدوارم با دعای خیر مردم یک بار دیگر او را سالم و سرحال ببینیم.

وی درباره اینکه چرا باید پیشکسوتان نامداری مثل رضا احدی آن قدر در انزوا باشند که وقتی روی تخت بیمارستان هستند باید به یادشان بیفتیم ادامه داد: باشگاه های ما فقط اسم فرهنگی را یدک می‌کشند. من اکثر باشگاه‌های اروپایی را دیده‌ام و می‌بینم که آن‌ها چه احترامی به پیشکسوتانشان می‌گذارند اما متاسفانه در ایران جایگاه خاصی برای پیشکسوتان در نظر گرفته نمی‌شود و می‌بینیم که خیلی از پیشکسوتان اوضاع مالی و جسمی خوبی ندارند و از همه بدتر اینکه کسی از اوضاع و احوال آنان خبری ندارد. خیلی از پیشکسوتان به دلیل اینکه یادی از آن‌ها نمی‌شود مریض می‌شوند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد دیدار تیم امید مقابل قطر و باخت به این تیم افزود: قطعا اگر نفراتی مثل سردار آزمون، احمد نوراللهی،‌علیرضا جهانبخش، سعید عزت اللهی و ... در این تیم بودند کمک بیشتری به بازیکنان می‌شد چرا که همه تیم‌ها با همه قدرتشان به این بازی‌ها می‌آیند. به نظر من ما مقابل قطر بد بازی نکردیم اما در خط دفاعی مشکلات زیادی داشتیم. برخی از بازیکنان در پست‌های غیر تخصصی خود بازی می‌کردند اما قطر حرفه‌ای تر از ما بود. تیم قطر نشان داد آنالیز خوبی از ما انجام داده بود و خیلی راحت از پشت دفاع ما استفاده می‌کردند. به هر حال محمد خاکپور خودش در سطح بالای فوتبال بازی کرده و به این امور اشراف دارد اما به نظرم حضور مهره‌هایی مثل مهدی ترابی کمک بیشتری به تیم ایران انجام دهد.

کلهر تصریح کرد: قطعا مربی بهترین بازیکنان تمرینش را در ترکیب میگذارد اما به نظر من بازیکنی مثل مهدی ترابی که در تیم بزرگسالان هم فیکس است نباید بیرون می‌نشست یا اینکه میلاد کمندانی هم اگر بیشتر در زمین بود می‌توانست کمک زیادی به تیم انجام دهد. به نظر من خاکپور باید در مهره چینی و بازی تیم تغییراتی به وجود بیاورد و از بازیکنان خلاق بیشتر استفاده کند. تیم امید اردوهای خوبی انجام داده و همه ما به این تیم امیدواریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تیم امید بازیکنانی مثل ارسلان مطهری، علی کریمی و... دارد که همگی از بهترین‌های لیگ هستند. اعتقاد دارم ناهماهنگی ما در خط دفاع بود و اگر تیم امید به جای استفاده از سیستم 1-4-1-4 از سیستم 2-4-4 لوزی استفاده کند که در زمان حمله 3-3-4 و در زمان دفاع 1-5-4 باشند بهتر می‌تواند نتیجه بگیرد. موضوعی که مهم است این است که ما در مرحله بعد نباید اشتباهات فاحش انجام دهیم. باید بگویم که من معتقدم تیم امید مدیر، مربی و بازیکن خوب زیاد دارد و این تیم شانس بالایی برای المپیکی شدن دارد و همه ما امیدواریم که با درایت آقایان کاشانی،‌مایلی کهن و خاکپور تیم امید پس از سالها المپیکی شود چرا که امید زیادی به این تیم داریم.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات