http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مسابقه شب کوک را با مسابقات خوانندگی ماهواره مقایسه نکنید!

مسابقه شب کوک را با مسابقات خوانندگی ماهواره مقایسه نکنید!

فریدون آسرایی : ما مورد حمایت هفتاد میلیون ایرانی هستیم بنابراین خواننده هایی که در مسابقه های داخلی انتخاب می شوند اصلا قابل مقایسه با مخاطبان آن سوی آب ها نیستند. 

فریدون آسرایی از برنامه شب کوک گفت

فریدون آسرایی که این روزها در مسابقه خوانندگی «شب کوک» شبکه «نسیم» به عنوان داور حضور دارد و انتقادهایی درباره مشابهت این برنامه با برنامه‌های ماهواره‌ای وجود دارد گفت: به اعتقاد من وسعت دیدگاه و نظر مردم نسبت به این برنامه و یا هر برنامه ای دیگر که با محوریت خوانندگی تهیه و تولید می شود باید بیش از اینها باشد. یعنی اینکه اگر حتی قرار است مقایسه ای انجام گیرد این مقایسه باید بدون واسطه با همان برنامه های جهانی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: اگر بنا این است که مخاطب ما را با برنامه های جهانی در حوزه مسابقات خوانندگی مقایسه کند بهتر است که ما را با همان نمونه‌ای اصلی مقایسه کنند ولی نمی دانم چرا ما را با چند کانال فارسی زبان خارج از کشور که آنها هم تقلیدگران برنامه های جهانی هستند، مقایسه می کنند. 

ما مورد حمایت هفتاد میلیون ایرانی هستیم بنابراین خواننده هایی که در مسابقه های داخلی انتخاب می شوند اصلا قابل مقایسه با مخاطبان آن سوی آب ها نیستند. من معتقدم خوانندگان ایرانی که در شبکه های فارسی زبان انتخاب می شوند مخاطبانی نزدیک به سه تا چهار میلیون نفر دارند که جمعیت آنچنانی در مقایسه با جمعیت کشور ما نیست.

این خواننده پاپ بیان کرد: برنامه ی خوبی مانند مسابقه «شب کوک» وجود دارد که صداهای شنیده نشده موسیقی پاپ را دور هم جمع کرده تا این هنرمندان را به مخاطب معرفی کند. این خوانندگان به طور حتم در برنامه ما می توانند دیده و به راهی که دوست دارند هدایت شوند. وقتی شما بپرسید چه هنجارهایی در اجتماع می تواند در برابر ناهنجاری ها به جوانان ما کمک کند پاسخ من این است که هنر و ورزش مهم ترین رکن است.

آسرایی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به تجربه داوری در مسابقه «شب کوک» گفت: بنده در حد توانایی خودم نظر می دهم و از آنجا که مانند یک دندانپزشک تجربی می مانم، با استفاده از تجربه ۲۵ ساله ام نظرات خودم را می دهم حالا شاید هم گاهی وقت ها خیلی هم صحیح نباشد. امیدوارم بعد از ما هیات داوران بهتری وارد ماجرا شوند و در راهی قدم بردارند که به طور حتم کیفیت حرف اول را می زند.

 وی درباره تازه ترین فعالیت های موسیقایی اش نیز توضیح داد: نهم بهمن ماه تازه ترین کنسرت موسیقی‌ام برگزار می شود و بعد از آن تور کنسرت های تهران و شهرستان را تا پایان سال دارم. البته فعلا هم برنامه مشترک دیگری با خواننده ای ندارم.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mehrnews.com

منبع: سیمرغ
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام برنامه نویس asp.net در فروشگاه اینترنتی شیکسون
مصاحبه معاون بازاریابی بخش پلی استیشن به مناسبت عرضه پلی استیشن VR
گزینه‌های 2 وزارتخانه برای معرفی به مجلس
پوکمون گو اولین بازی موبایلی که توانست ۶۰۰ میلیون دلار به جیب بزند
آتش بس حلب 3 روز تمدید شد
استخدام کادر فروش،اداری،مالی،فنی،منابع انسانی،بازاریابی در مبناتلکام
بررسی عوارض متی مازول برای مادران شیرده
حرف‌های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی‌نیا و فراستی
پناه گرفتن پشت عبای رهبر
فدراسیونی ها می خواهند از نفرات و دوستان خودشان استفاده کنند
استخدام کارشناس بازاریابی و فروش،تکنسین ماشین آلات اداری
جلوگیری تگ خودکار فیس بوک را غیرفعال کنیم؟
پلیس آلمان به بچه ها بعد از تصادف خرس تدی میدهد
توافق با ۴کشور آسیای میانه برای ترانزیت کالا از ایران
هارد دیسک پلی استیشن 4 پرو قابل تعویض است
کم عارضه ترین قرص جلوگیری از بارداری چیست؟
با یک لگد برادرش را ناک اوت کرد
استخدام بازاریاب تلفنی در شرکت توزیع کننده نهاده های کشاورزی
بدجنس ترین موجود جهان “عنکبوت بیوه سیاه”
بدون تغییر شغل،‌ آتیش زدم به مالم!