مصطفی آزاد زوی بدون شماره در تیم ملی


وبسایت رسمی برنامه نود - پس از مصدومیت مصطفی آزادزوی در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2018، تغییرات و اتفاقات زیادی در تیم ملی فوتبال افغانستان رخ داده است.

آزادزوی که یکی  از بازیکن اصلی تیم ملی به حساب می آید در طول چند سال حضورش در تیم ملی با پیراهن شماره 7 به میدان رفته است. اما با آمدن زبیر امیری و مصدومیت آزادزوی این شماره به این بازیکن رسیده است.

امیری در باشگاه آلمانی خود هم با پیراهن شماره 7 به میدان میرود. آزاد زوی اما در تیم باشگاهی اش با شماره 10 بازی میکند. این در حالی است که شماره 10  تیم ملی افغانستان هم به شبیر یوسفی رسیده است.

با توجه به این که مصدومیت مصطفی آزاد زوی نیز به پایان رسیده و این بازیکن میتواند در بازی های آینده تیم ملی را همراهی کند، مشخص نیست که با حضورش در تیم چه شماره ای به او خواهد رسید.

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال