http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

درخواست‌های کارگزار سرمربی تیم ملی بسکتبال تمسخرآمیز بود

درخواست‌های کارگزار سرمربی تیم ملی بسکتبال تمسخرآمیز بود

به گزارش خبرنگار مهر، محمود مشحون درباره آخرین وضعیت امضای قراداد فدراسیون بسکتبال با «درک باوئرمن» سرمربی تیم ملی اظهار کرد: باوئرمن دائم دنبال پول و قرارداد نیست. من هم از این ماجرا سوء استفاده کردم (با خنده). قرار شد همه امکاناتی که می‌خواهیم، فراهم شود و بعد تمام موضوعات را روی کاغذ بیاوریم.

وی درباره اینکه عدم امضای قرارداد ممکن است باعث جدایی باوئرمن از تیم ملی ایران و پاسخ دادن به سایر پیشنهاداتش شود، گفت: ایشان با علاقه به ایران آمده است. باوئرمن گفت که عاشق قهرمان‌های ایران و برخورد فدراسیون و ایرانی‌ها هستم. او تاکید داشت که در مدت کوتاه کارش در ایران چیزی جز احترام ندیده و برای همین علاقه مند است با امکانات خیلی خیلی پایین‌تر از آنچه فراهم کرده‌ایم هم به بسکتبال ایران کمک کند!

رئیس فدراسیون بسکتبال تاکید کرد: باوئرمن پایبند اینکه قراردادی بسته شود یا خیر نیست ولی ما موظفیم که قرارداد را امضا کنیم و طی یکی دو روز دیگر این اتفاق رخ خواهد داد.

مشحون همچنین با اشاره به بعضی از درخواست‌های سرمربی تیم ملی بسکتبال که از سوی کارگزارش مطرح شده بود، گفت: کارگزار ایشان چیزهای عجیب و غریب و حتی می‌توانم بگویم تمسخر آمیزی نوشته بود و تقاضای ۱۲ بلیت کرده بود. این دیگر از پرواز هم گذشته بود و انگار قرار بود باوئرمن برای پیک نیک به ایران بیاید.

وی ادامه داد: خود باوئرمن گفت که از این موضوع اطلاع ندارم. قرار شد با سرمربی تیم ملی حضوری همه چیز را مرور کنیم و آنچه که خواسته ما است و اختیار تام داده را انجام دهیم. در قرارداد ایشان یک عرف که برای مربیان لحاظ می‌شود را رعایت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون بسکتبال در ادامه در پاسخ به سئوالی مبنی بر میزان رقم قرارداد بائرمن اظهار کرد: چون اعلام این موضوع مورد ایجاد می‌کند، اجازه بدهید چیزی نگویم ولی همانطور که خودش گفته بود، امکانات کمتری از ما خواسته است. به عنوان مثال ما قبلا در هتل به او جا داده بودیم ولی او گفت حتی حاضر است به خانه یا هر جای دیگری برود. ما روز گذشته باوئرمن را به سوئیت سالن بسکتبال آزادی بردیم که آنجا را دید و پسندید. او حتی اعلام کرد که زودتر مرا از هتل به اینجا بیاورید!

مشحون که با رادیو جوان صحبت می‌کرد، در پایان درباره وضعیت ارسلان کاظمی و حضورش در تیم نیروی زمینی که ممکن است باعث افت این بسکتبالیست شود، گفت: این را من اعلام نکردم، اداره نظام وظیفه اعلام کرده است. کاظمی سرباز بوده و سال گذشته تعهد داده بود یک ماهه به خارج از ایران برود و برگردد ولی برنگشت. امیر پوردستان خودش بسکتبالیست بوده و به این ورزش علاقه مند است و خوشبینم با دستورات ایشان تغییراتی در تیم نیروی زمینی ایجاد شود تا جوانان برای حضور در این تیم ترغیب شوند.

منبع: مهر
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام کارشناس فروش تلفنی نرم افزار در شرکت پدیده ارتباطات پویا
آموزش ماشین شرکت گوگل را به بزرگترین پلتفرم کلود مبدل خواهد کرد (۲ عکس)
طرز تهیه آش جو
معرفی بهترین عکس های طبیعت سال 2016
ویدیو فیلم فول مچ بازی استقلال ۲ ۰ سایپا نیمه نخست ( آپارات )
تکنسین های ایرانی در کرکوک به کشور بازمی گردند
مدل لباس های برتر تیلور سویفت در سال 2016
استخدام کارشناس فروش،کارشناس ارشد بازاریابی در بهینه ایران
خبر اعدام یکی از شاهزادگان سعودی دروغ است
مدل مانتو بلند ترک
دل نوشته یک اسدآبادی از موصل برای رضا رستمی
رستوران ایتالیایی میلان مشهد
کشورها درباره سوریه ناچار به مذاکره با ایران هستند
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت بهپرداز جهان در تهران
آیا در زمان شیردهی میتوان از کلداکس استفاده کرد؟
تروریست ها‌ قصد شکستن محاصره حلب را دارند
از «غیرت ناموسی» مهم‌تر «غیرت دینی» است/ «غیرت دینی» یعنی اینکه در جایی که لازم است انسان برای خدا خشم بگیرد و فقط لبخند نزند/ جامعه دینی وقتی از انحراف مصون می‌ماند که متدینین آن غیرت دینی‌شان را از دست ندهند + صوت
بیماری هموروئید راه های درمان آن
فال روزانه فال امروز شما
به خاطر حمایت از مدافعان حرم زخم زبان‌ها شنیده‌ام