محرومیت سوشا مکانی چند ماهه است؟


زمان محرومیت سوشا مکانی از 6 ماه تا 2 سال

سوشا مکانی دروازه بان 22 ساله پرسپولیس و گلر سوم تیم ملی فوتبال ایران باسه بازی ملی این روز ها عواقب انتشار عکس های شخصی اش را می پردازد. او که حرف های زیادی در موردش زده می شود حالا پس از آزادی از زندان منظر مدت زمان محرومیت خود است.

زمان محرومیت سوشا مکانی از 6 ماه تا 2 سال ، زمان محرومیت سوشا مکانی ، پرسپولیس

چند روزی از آزادی سوشا مکانی می گذرد و هنوز روایت های مختلفی در این مورد شنیده می شود. هر چند شایعات درباره این دروازه بان زیاد است اما همچنان پرونده او در شعبه ویژه جرایم ورزشی دادسرای فرهنگ و رسانه در حال رسیدگی است.

در همین مورد علی اکبر محمدزاده رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از احضار مکانی به این کمیته خبر داد و اظهارداشت: مکانی روز چهارشنبه باید در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شود و پاسخگوی سوالات باشد.

وی افزود: هنوز میزان محرومیت و اینکه آیا محروم خواهد شد یا خیر مشخص نیست.

گفته می شود که سوشا مکانی از سوی کمیته اخلاق از 6 ماه تا 2 سال محرومیت مواجه خواهد شد اما هنوز این خبر مورد تایید قرار نگرفته است.

محرومیت سوشا مکانی چند ماهه است؟

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال