بسکتبال NBA؛ ستاره شیکاگو بولز 4 تا 6 ماه خانه نشین شد


وبسایت رسمی برنامه نود - تیم شیکاگو بولز اعلام کرد جواکیم نوآ، سنتر این تیم، تحت عمل جراحی شانه چپ قرار خواهد گرفت و انتظار می رود ۴ تا ۶ ماه نتواند بازی کند.

به گزارش سایت نود، شانه نوآ در کوارتر دوم بازی جمعه شب بولز مقابل دالاس موریکس، پس از آنکه این بازیکن تلاش کرد جوال مک‌گی از دالاس را باکس اوت کند، از جا در رفت.
تیم شیکاگو اعلام کرد شانه نواح در سالن جا انداخته شده است اما پس از معاینه پزشکان مشخص شد برای ثابت کردن شانه، این بازیکن باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.
پس از دررفتگی شانه نواح در جریان بازی، این بازیکن از شدت درد فریاد زد و در حالی که بازویش در کنار بدنش آویزان بود و مشخص بود کنترل چندانی روی آن ندارد، مستقیما به رختکن رفت. آزمایش MRI که در روز شنبه انجام شد مشخص کرد او نیاز به عمل جراحی دارد که احتمالا این فصل را برای او پایان خواهد داد.
هم تیمی های نواح جمعه شب گفتند از شدت مصدومیت اطلاع ندارند اما با توجه به شواهد امر، آسیب دیدگی را جدی پیش بینی کردند.
نواح در طول این فصل تلاش می کرد خود را با نقشی که سرمربی سال اولی بولز، فرد هویبرگ، برای وارد شدن او به زمین از روی نیمکت در نظر گرفته بود، وفق دهد. اما او همچنان به عنوان وزنه روحی تیم ایفای نقش می کرد.
در کوتاه مدت، غیبت نواح به معنای زمان بازی بیشتر برای بابی پورتیس، بازیکن سال اولی بولز خواهد بود. همچنین ممکن است نواح آخرین بازی خود برای بولز را انجام داده باشد. او پس از پایان فصل بازیکن آزاد نامحدود خواهد شد.

39046

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال