چرا قطری ها به پدیده ایران در جام ملت ها ویزا ندادند؟


وبسایت رسمی برنامه نود - معلوم نیست چرا پورعلی گنجی هنوز نتوانسته ویزای سفر به قطر را به دست بیاورد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، مرتضی پورعلی گنجی هنوز به قطر نرفته تا با باشگاه السد پای میز مذاکره بنشیند. این باشگاه خواهان اوست. قرار بود مرتضی هفته گذشته به دوحه برود و مذاکرات نهایی را با السد انجام دهد ولی هنوز ویزای او صادر نشده است. مرتضی در این باره توضیح می دهد: «راستش قطری ها خیلی سخت ویزا می دهند. البته تلاش های من و مدیر برنامه هایم ادامه دارد.» جالب اینجاست که نکونام بازیکن جدید العربی ظرف چند روز توانست ویزای سفر به قطر را بگیرد و به این کشور برود ولی معلوم نیست مشکل پورعلی گنجی چیست.
او همچنین درباره شکست تیم ملی امید و نا امیدی ها نسبت به صعود این تیم می گوید: «در تیم امید بازیکنان بسیار خوبی حضور دارند، بازیکنانی که قادرند نتیجه را برای تیم ملی در بیاورند. تیم ما حملات زیادی روی دروازه قطر داشت ولی متاسفانه روی دو سه ضد حمله از قطر دو گل دریافت کردیم و نتوانستیم از موقعیت های نسبتا زیاد خودمان استفاده کنیم. در مجمع ما مستحق این باخت نبودیم و کار هنوز تمام نشده. می توانیم چین را ببریم و صعود کنیم.» پورعلی گنجی درباره بازی با چین به ملی پوش ها چنین توصیه ای دارد؛ او که خودش فصل قبل بازی در لیگ چین را تجربه کرد: «تیم ما قادر است چین را با گل های بالا شکست دهد اما در این بین نباید چین را دست کم بگیریم . ممکن است در روز آخر گل شماری برای صعودمان مهم شود.»

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات