http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بازگشت به مسیر صعود با برد مقابل چین/ امیدوار به ارتقای فنی امیدها


بازگشت به مسیر صعود با برد مقابل چین/ امیدوار به ارتقای فنی امیدها

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم امید هنوز چیزی را از دست نداده است.

به گزارش وب سایت رسمی نود، نمایش تیم امید در بازی دومش مقابل قطر انتقاد خیلی از کارشناسان را به همراه داشت. شاگردان خاکپور در بسیاری از دقایق مسابقه، بازی خوبی ارائه ندادند و در نهایت دو-یک باختند. این در حالی است که تیم امید در نیمه دوم بازی اولش مقابل سوریه نمایش مطلوب و امیدوارکننده ارائه کرد.

گروهی از کارشناسان در همین یکی دو روزه ایرادهای قابل توجه ای از ترکیب و چیدمان تیم در بازی گذشته گرفتند که توجه به این نظرات می تواند باعث شود تیم امید در بازی با چین نمایشی با کیفیت تر ارائه دهد.

اصلاحات در خط دفاعی

در بازی با قطر خط دفاعی تیم کند نشان داد. وحید حیدریه در دفاع چپ خیلی خوب کار نکرد. محمدحسین کنعانی زادگان هم در دفاع راست خوب نبود. زوج قلب دفاعی محمد دانشگر- روزبه چشمی هم کم اشتباه کار نکرد. شاید بهتر باشد روزبه چشمی به خط میانی منتقل شد دقیقا همان جایی که در استقلال بازی می کند و خیلی هم خوب کار کرده است. کنعانی زادگان به قلب خط دفاعی منتقل شود. حتی در دو سمت خط دفاعی هم می شود اصلاحاتی انجام داد. میلاد محمدی که از سوی کارلوس کی روش در دفاع چپ استفاده می شود در دفاع چپ به کار گرفته شود تا سرعت خط دفاعی بالا برود.

اصلاحات در خط میانی

آمدن روزبه چشمی به خط میانی می تواند یک اتفاق مهم باشد. به نظر می رسد محمد خاکپور باید به احسان پهلوان یکی از ستاره های این فصل ذوب آهن در لیگ برتر بیشتر اعتماد کند. شاید بد نباشد در این بازی از مثلث علی کریمی- روزبه چشمی- احسان پهلوان در خط میانی استفاده کرد. علی کریمی نشان داده توانایی بازی در کمی جلوتر از جایی که الان بازی می کند را هم دارد. در خط میانی دست خاکپور باز است. علاوه بر این سه بازیکن ماهان رحمانی، علیرضا نقی زاده، فرشید اسماعیلی و میلاد کمندانی هم حضور دارند که فرصت را به سرمربی می دهد تا تعویض های کارآمدی داشته باشد.

اصلاحات خط حمله

تیم امید در این دو بازی از دو ترکیب متفاوت برای مثلث هجومی اش استفاده کرده است. در بازی اول ارسلان مطهری در نوک حمله قرار داشت و میلاد محمدی و مهدی ترابی در طرفین. در بازی دوم در تصمیمی عجیب ترابی نیمکت نشین شد و دوقلوهای ترابی در دو بال قرار گرفتند. بازگشت ترابی به ترکیب اصلی می تواند کیفیت تیم را بالا ببرد. انتقال میلاد محمدی به دفاع چپ باعث می شود که فرصت برای استفاده از مهرداد محمدی و ترابی در کنار مطهری بوجود بیاید. البته کادرفنی به این موضوع هم فکر می کند یکی از این بازیکنان سرعتی را روی نیمکت قرار دهد و زمانیکه که مدافعان حریف خسته می شوند به بازی بفرستد.

57189

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام مسئول دفتر مدیریت (فقط خانم) در دیجی کالا در تهران
چطور رضایت شغلی را افزایش دهیم
استخدام ۶ ردیف شغلی در شرکت تخفیفان در تهران
اچ اند ام : کت های پاییزی زیبا مخصوص خانم های شیک پوش
معما ساده و جالبی که به مهارت ریاضی هیچ ربطی ندارد
اختلاس یک میلیارد تومانی یکی از مدیران کل سابق در استان البرز
آخرین جزئیات علت فوت دختر ۷ ساله در بیمارستان کرج
سومین دوره مسابقات رالی خودروهای کلاسیک استان البرز برگزار می شود
گربه های دوقلوی افسانه ای با چشمان تا به تا + عکس
استخدام مدیردفتر مدیرعامل ازتهران درمحدوده گرمسار(باتامین مسکن)
استخدام مهندس مکانیک یا صنایع در خراسان جنوبی(شهرستان فردوس)
چقدر از مفاد قانون کار خبر دارید؟
کلیپ فیلم سیستم دروغ سنج کودکان
فیلم ترسوندن خانم بدبخت بدست فرزند پولدارای شیخ نشین ( آپارات ) -دانلود و پخش
اگر نماینده ای شرایط نمایندگی را از دست داد باید منتظر پایان دوره نمایندگی اش شد؟
سیاست هیلاری کلینتون در قبال سوریه به جنگ جهانی سوم منجر خواهد شد
درمان صداهای شکم،گوش،روده،زانو و …
استخدام پشتیبان دستگاه کارتخوان در شرکت یاس ارغوانی در ساری
کلیپ فیلم قسمت نخست آموزش زبان ترکی استانبولی
موش و گربه بازی با صنعت نفت ایران
تبلیغات