محسن بنگر به دلیل مصاحبه حمایتی از بازیکنان جریمه شد!


وبسایت رسمی برنامه نود - محسن بنگر کاپیتان دوم سرخپوشان با دعوت به کمیته انضباطی باشگاه در خصوص مصاحبه‌هایش در اعتراض به بدقولی مسئولان پرسپولیس در پرداخت مطالبات بازیکنان و پاسخگو نبودن آنان در نیم‌فصل و تعطیلات توضیحات لازم را داد!

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود و به نقل از خبرورزشی احضار كاپيتان دوم پرسپوليس به كميته انضباطي باشگاه صداي ساير بازيكنان را هم درآورد به طوري كه رامين رضاييان مدافع ملي‌پوش پرسپوليس در مصاحبه اختصاصي با خبرورزشي گفت: «چرا بايد بنگر به كميته انضباطي باشگاه احضار شود؟ حرف آقامحسن، حرف همه ماست.»

ظاهراً رامين رضاييان هم به دليل همين مصاحبه و دفاع از كاپيتان خود مورد مؤاخذه قرار گرفته است. از اصل مطلب دور نشويم. داشتيم درباره مصاحبه محسن بنگر مي‌نوشتيم كه از قرار معلوم تبعاتي سنگين هم براي خود اين بازيكن داشته است. شنيديم در حالي كه اغلب بازيكنان پرسپوليس پول خوبي در تعطيلات نيم‌فصل به حساب‌شان واريز شده، محسن بنگر فقط 40 ميليون تومان دريافت كرده است. به عبارت دقيق‌تر كاپيتان پرسپوليس در ليگ پانزدهم حدود 14 يا 15 درصد از مبلغ قراردادش را گرفته كه نسبت به سايرين كمتر بوده است.

گويا باشگاه پرسپوليس خواسته از اين طريق محسن بنگر را جريمه كند چرا كه در دفاع از بازيكنان مصاحبه كرده و مسئولان اين باشگاه را مورد نقد قرار داده است. حال پرسش اصلي اينجاست وظيفه يك كاپيتان واقعي چيست؟ كسي كه در زمين چمن ليدر است و فقط بازوبند مي‌بندد؟ يا كسي كه بزرگ‌تر ساير بچه‌هاست، الگوي تيم است و همه توقع دارند براي جوان‌ترها بزرگي كند.

طبيعي است ساير بازيكنان با كاپيتان درد دل كرده و از او بخواهند مشكلات آنان را با مديران باشگاه در ميان بگذارد. يك كاپيتان واقعي بايد هم ‌چنين باشد. محسن بنگر و رضا نورمحمدي زماني از احترام ساير بازيكنان برخوردارند كه بتوانند از حق ساير بچه‌ها هم دفاع كنند.

شايد مسئولان پرسپوليس بگويند كه در قرارداد محسن بنگر و سايرين قيد شده مصاحبه‌هاي جنجالي عليه باشگاه انجام ندهند يا اعتراض خود را رسانه‌اي نكنند اما مگر خود باشگاه به تعهدات خود در قرارداد به صورت كامل پايبند بوده؟ آيا مبالغ قرارداد بازيكنان همان‌طور كه در قرارداد مذكور آمده، سر وقت و مرتب پرداخت مي‌شود؟ يا اينكه البسه بازيكنان باكيفيت و در سطح يك تيم بزرگ و حرفه‌اي است؟ و... و... و ساير موارد كه از حوصله اين بحث خارج است.

آنچه اين مطلب را به درازا مي‌كشاند تصميم اشتباه باشگاه پرسپوليس است. جريمه كردن محسن بنگر ولو آنكه رسانه‌اي هم نشده باشد مي‌تواند آرامش و از آن مهم‌تر اتحاد و همدلي به وجود آمده را در اين تيم مردمي برهم بريزد. بديهي است از فردا محسن بنگر يا ساير بزرگ‌تر‌هاي پرسپوليس با خود بگويند كه چرا بايد به خاطر ديگران جريمه شوند؟ يا اينكه اصلاً بهتر نيست هر كس فقط دنبال حق و حقوق خودش باشد و به من چه مربوط فلان بازيكن جوان مشكل مالي دارد يا ندارد؟!

ناگفته پيداست كاپيتان احترام خود را به مرور از دست مي‌دهد و بازيكن جوان هم ديگر تكيه‌گاهي ندارد و رفاقت‌ها در تيم از بين مي‌رود. به هر حال از ما گفتن بود، صلاح مملكت خويش خسروان دانند!

57189

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال