لغو سفر روسای هیات فوتبال و مدیران باشگاهها به ایتالیا


وب سایت رسمی برنامه نود- ظاهرا با مخالفت وزارت ورزش  و شورای برون مرزی سفر روساي هيئت فوتبال مديران باشگاه‌هاي فوتبال به ايتاليا لغو شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، شرايطي كه طبق برنامه ريزي هاي انجام شده و هماهنگي با فدراسيون فوتبال ايتاليا، قرار بود سازمان ليگ تعدادي از روساي هيئت فوتبال و مديران عامل باشگاه‌ها را به سفر 5 روزه ايتاليا اعزام كنند، بعد از انتقاد وزير ورزش و جوانان به اين تصميم‌ و برنامه ريزي‌ از سوي مديران فوتبال ايران، شوراي برون مرزي با اعزام مديران فوتبال كشور به ايتاليا مخالفت كرد.

اين اتفاق در شرايطي رخ داده كه مديران سازمان ليگ و فدراسيون هنوز اطلاع رساني دقيقي درباره لغو اين سفر به افرادي كه قرار بود به ايتاليا اعزام شوند نداشته‌اند. به اين ترتيب مديران هيئت‌ها و باشگاه‌ها نمي‌دانند كه دو روز بعد مسافر ايتاليا خواهند بود يا نه! بايد ديد واكنش مدیران فوتبال به واکنش صريح وزارت ورزش و جوانان با اين سفر چه خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات