http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فوتبال ایران کمبود ستاره دارد/ گزینه کار در تیم ملی هنوز باز است

فوتبال ایران کمبود ستاره دارد/ گزینه کار در تیم ملی هنوز باز است

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ درباره مسائل مختلف باشگاه پرسپولیس گفتگوی مفصلی را  انجام داد که بخشی از صحبت‌های وی در زیر می‌آید:

* نمی توانید مرا گول بزنید چون تمام اطلاعاتی که شما دارید را برای من ترجمه می کنند!

* راز خوب ماندن من ورزش، ورزش و عشق به کارم است. ما این خوشبختی را داریم که کاری را انجام می دهیم که به آن علاقه داریم. کاری که خستگی ندارد. درست است استرس دارد ولی استرس آن مثبت است و آدرنالینی است که مدام از بازی به بازی و تمرین به تمرین ترشح می شود.

* کار کردن در ورزش و کار کردن با جوانها زیباست. زندگی هماهنگ با جوانی است بخصوص اگر جوانها انگیزه کار کردن داشته باشند. معمولا ورزشکاران اهل کار و پیشرفت هستند. به خاطر همین فکر می کنم کار در ورزش یکی از زیباترین کارهاست. یک مقدار فقط این خبرنگاران اذیت می کنند! (باخنده)

* طبیعی است جواب بعضی از سئوالات را نمی توانم بدهم ولی برای هر سئوال جوابی دارم.

* وقتی امارات بودم پیشنهادی داشتم که سرمربی تیم ملی کرواسی شوم ولی شوقی که مرا به سمت کار روزانه با جوانها می کشید و آن هم کار در باشگاه بود. دلیل اینکه پذیرفتم به پرسپولیس بیایم همین بود که در یک تیم بزرگ کار کنم که هواداران بسیار عالی دارد. تعداد زیاد هوادارانی که به من شوق می دهند با لذت زیاد کار کنم.

* طبیعی است گزینه کار در تیم ملی هنوز باز است و آن هم ارزش خاص خودش را دارد. آنچه برای من خیلی مهم است این است که در باشگاه روش کار خودم را جا انداخته ام و همینطور روش کار در تیم ملی. هم تجربه بسیار زیاد در تیم ملی دارم. هفت سال در کرواسی مربی تیم ملی بودم و پنج سال در تیم ایران و بزرگترین رویدادهای جهانی را پشت سر گذاشتم. افتخار می کنم به سوابق درخشانم. این بخش کارم در ایران ارزش خاص خودش را دارد.

* فوتبال در ایران با روند جهانی رشد می کند و انرژی بیشتری گذاشته می شود. کارهای تهاجمی و فیزیکی بیشتر شده است. شاید یک مقدار کمبود سوپرستاره ها که قبلا در زمان حضورم در تیم ملی بودند، احساس می شود ولی یک نسل جوان فوتبال ظهور می کند که چشم انداز روشنی دارند و فقط نیاز به کار و کار و کار زیاد دارند.

* واقعا لذت می برم وقتی تیم ملی والیبال ایران بازی می کند. والیبال ایران توانایی زیادی دارد.

* درمورد دروازه بان باید بگویم که ۲۴ ساعت دیگر برای حل این مشکل وقت داریم. بیش از ۱۵ دروازه بان را آنالیز کرده ایم. فکر می کنم در مسیر خوبی قرار گرفته ایم و فردا عملا تصمیم نهایی را می گیریم. مایل نیستم از گزینه ها اسم ببرم چون مدام در افکار عمومی اسامی مختلفی مطرح می شود.

* متاسفانه هادی نوروزی را این فصل از دست دادیم. نمی توانیم جای خالی هادی را جبران کنیم. اگر بخواهیم کسی را به جای هادی بیاوریم فقط به این خاطر که یک نفر را آورده باشیم، حاضر نیستم این کار را بکنیم. خوشبختانه همبازی های هادی عزیز با شوق و انگیزه مضاعف خودشان را بالا کشیده اند که این فقدان را جبران کنیم.

ادامه دارد....

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
راههای راضی بودن از زندگی
استخدام مسئول دفتر مدیریت (فقط خانم) در دیجی کالا در تهران
چطور رضایت شغلی را افزایش دهیم
استخدام ۶ ردیف شغلی در شرکت تخفیفان در تهران
اچ اند ام : کت های پاییزی زیبا مخصوص خانم های شیک پوش
معما ساده و جالبی که به مهارت ریاضی هیچ ربطی ندارد
اختلاس یک میلیارد تومانی یکی از مدیران کل سابق در استان البرز
آخرین جزئیات علت فوت دختر ۷ ساله در بیمارستان کرج
سومین دوره مسابقات رالی خودروهای کلاسیک استان البرز برگزار می شود
گربه های دوقلوی افسانه ای با چشمان تا به تا + عکس
استخدام مدیردفتر مدیرعامل ازتهران درمحدوده گرمسار(باتامین مسکن)
استخدام مهندس مکانیک یا صنایع در خراسان جنوبی(شهرستان فردوس)
چقدر از مفاد قانون کار خبر دارید؟
کلیپ فیلم سیستم دروغ سنج کودکان
فیلم ترسوندن خانم بدبخت بدست فرزند پولدارای شیخ نشین ( آپارات ) -دانلود و پخش
اگر نماینده ای شرایط نمایندگی را از دست داد باید منتظر پایان دوره نمایندگی اش شد؟
سیاست هیلاری کلینتون در قبال سوریه به جنگ جهانی سوم منجر خواهد شد
درمان صداهای شکم،گوش،روده،زانو و …
استخدام پشتیبان دستگاه کارتخوان در شرکت یاس ارغوانی در ساری
کلیپ فیلم قسمت نخست آموزش زبان ترکی استانبولی
تبلیغات