http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

جنایت تلخ در مزرعه

جنایت تلخ در مزرعه

دعوای دو کشاورز بر سر مزرعه دیمزار پایان خونینی داشت و جنایتی تلخ را رقم زد.

 دعوای خونین دو کشاورز بر سر مزرعه

 دعوای دو کشاورز بر سر مزرعه دیمزار پایان خونینی داشت و جنایتی تلخ را رقم زد.این دو مرد 57 و 58 ساله به جان هم افتادند غافل از اینکه پایانی شوم در انتظار هردویشان است.ساعت 11 صبح چهارشنبه 23 دی ماه بود که در یکی از محله‌های جنوب شهر مرزی خواف در خراسان رضوی بین دو مرد کشاورز درگیری بالا گرفت.
محمود از چندی پیش با رضا بر سر یک قطعه زمین دیمزار اختلاف پیدا کرده بود، آن روز در حال عبور از کنار این قطعه زمین متوجه شد رضا مشغول کاشت گندم دیم روی همین زمین است.او با عصبانیت به سراغ رضا رفت و درگیری لفظی بین آنها به وجود آمد.
پس از دقایقی این درگیری بالا گرفت. محمود که کنترلی بر اعصاب و خشم خود نداشت با خودروی سواری‌اش رضا را زیر گرفت و او را چند متر زیر ماشین کشاند.مرد خشمگین سپس از خودرو پیاده شد و با سنگ ضربه‌ای به سر رضا زد و پا به فرار گذاشت اما چند متر جلوتر خودروی او در زمین‌های کشاورزی گیر کرد.محمود هر چه سعی کرد خودرویش را خارج کند فایده‌ای نداشت. او که متوجه شده بود یکی از اهالی شاهد این درگیری خونین بوده و از سویی با دیدن پیکر غرق به خون رضا دچار ترس و وحشت و پشیمانی از کرده خود شده بود، خودرویش را رها کرد و متواری شد.
پیکر نیمه جان مرد 58 ساله با توجه به وخامت حالش به یکی از مراکز درمانی مشهد انتقال یافت اما تلاش پزشکان برای نجات او مؤثر نبود و رضا پس از گذشت چند ساعت به علت شدت جراحت و خونریزی زیاد تسلیم مرگ شد.با گزارش مرگ این مرد، بازپرس شریفی، دستورات تخصصی لازم را برای پیگیری سریع موضوع و دستگیری عامل جنایت صادر کرد.
رئیس پلیس شهر خواف در این باره به شوک گفت: در محله کوره آجرپزی، مأموران کلانتری مرکزی شهر خواف تحقیقات ویژه‌ای را آغاز کردند.سرهنگ محمد یزدانی افزود: کارآگاهان با ردزنی‌های گسترده دریافتند قاتل به تهران گریخته و از آنجا به بیرجند رفته است.سرهنگ یزدانی گفت: ادامه پیگیری‌های تخصصی نشان می‌داد قاتل از بیرجند به قائن نقل مکان کرده و در راه بازگشت به خواف است.رئیس پلیس خواف گفت: مأموران پلیس بعد از ظهر روز جمعه 25 دی ماه پس از گذشت 48 ساعت از زمان وقوع قتل، محمود را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.
منبع: روزنامه ایران

منبع: سیمرغ
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
راز خارج نشدن تروریست‌ها از محله‌های شرقی حلب
جایزه یک عمر دستاورد هنری جشنواره فیلم آنتالیا به اصغر فرهادی رسید
باز هم آبرو ریزی کاربران ایرانی اینبار در پیج میشاییل بالاک +عکس
شکنجه ای وحشیانه گاو نر از طریق آلت تناسلی اش (+عکس)
دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام غصه نخور
استانداردسازی مختص تولید نیست
اتوبوس ثبت نام بی‌آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه هاي غيرانتفاعي هنوز مسافر سوار می‌کند+سند
پای بازی دختر طائرپور در شهرزاد در میان است یا دولت سابق!/ چرا «طائرپور» از امضای کارت تهیه کنندگی «امامی» می‌هراسد؟
جشنواره جنگ با برگ های خاردار (تصاویر)
کتابخانه منزوی در جنگل های نیویورک (+عکس)
دانلود موزیک ویدیو جدید احمد سعیدی به نام چند وقته
تبریک فیفا به فوتبالیست‌های جوان ایران+عکس
کامبیز دیرباز در مشهد مغازه کبابی زد!
بی‌اعتنایی به سینماگران مدافع حرم و سرمایه‌گذاری روی شبه‌روشنفکران بیات شده!
دختران رزمی کار ماهر در سوریه (+عکس)
شعر گنجینه رز از مرحوم خلیل قادری سعدی
عکس یادگاری دختر پرسپولیسی با علی کریمی
تولید بزرگترین تبلت جهان توسط شرکت لنوو + عکس
گرفتن مهریه به زور دندان زن و چاقوی برادر زن
پیدایش رژیم لاغری با آب
تبلیغات