جنایت تلخ در مزرعه


دعوای دو کشاورز بر سر مزرعه دیمزار پایان خونینی داشت و جنایتی تلخ را رقم زد.

 دعوای خونین دو کشاورز بر سر مزرعه

 دعوای دو کشاورز بر سر مزرعه دیمزار پایان خونینی داشت و جنایتی تلخ را رقم زد.این دو مرد 57 و 58 ساله به جان هم افتادند غافل از اینکه پایانی شوم در انتظار هردویشان است.ساعت 11 صبح چهارشنبه 23 دی ماه بود که در یکی از محله‌های جنوب شهر مرزی خواف در خراسان رضوی بین دو مرد کشاورز درگیری بالا گرفت.
محمود از چندی پیش با رضا بر سر یک قطعه زمین دیمزار اختلاف پیدا کرده بود، آن روز در حال عبور از کنار این قطعه زمین متوجه شد رضا مشغول کاشت گندم دیم روی همین زمین است.او با عصبانیت به سراغ رضا رفت و درگیری لفظی بین آنها به وجود آمد.
پس از دقایقی این درگیری بالا گرفت. محمود که کنترلی بر اعصاب و خشم خود نداشت با خودروی سواری‌اش رضا را زیر گرفت و او را چند متر زیر ماشین کشاند.مرد خشمگین سپس از خودرو پیاده شد و با سنگ ضربه‌ای به سر رضا زد و پا به فرار گذاشت اما چند متر جلوتر خودروی او در زمین‌های کشاورزی گیر کرد.محمود هر چه سعی کرد خودرویش را خارج کند فایده‌ای نداشت. او که متوجه شده بود یکی از اهالی شاهد این درگیری خونین بوده و از سویی با دیدن پیکر غرق به خون رضا دچار ترس و وحشت و پشیمانی از کرده خود شده بود، خودرویش را رها کرد و متواری شد.
پیکر نیمه جان مرد 58 ساله با توجه به وخامت حالش به یکی از مراکز درمانی مشهد انتقال یافت اما تلاش پزشکان برای نجات او مؤثر نبود و رضا پس از گذشت چند ساعت به علت شدت جراحت و خونریزی زیاد تسلیم مرگ شد.با گزارش مرگ این مرد، بازپرس شریفی، دستورات تخصصی لازم را برای پیگیری سریع موضوع و دستگیری عامل جنایت صادر کرد.
رئیس پلیس شهر خواف در این باره به شوک گفت: در محله کوره آجرپزی، مأموران کلانتری مرکزی شهر خواف تحقیقات ویژه‌ای را آغاز کردند.سرهنگ محمد یزدانی افزود: کارآگاهان با ردزنی‌های گسترده دریافتند قاتل به تهران گریخته و از آنجا به بیرجند رفته است.سرهنگ یزدانی گفت: ادامه پیگیری‌های تخصصی نشان می‌داد قاتل از بیرجند به قائن نقل مکان کرده و در راه بازگشت به خواف است.رئیس پلیس خواف گفت: مأموران پلیس بعد از ظهر روز جمعه 25 دی ماه پس از گذشت 48 ساعت از زمان وقوع قتل، محمود را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.
منبع: روزنامه ایران

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال