ساخت صابون از چربی بدن زن زیبا برای انتقام از نامزد سابق + تصاویر


روش انتقام زن زیبا از نامزدش

این روزها داستان انتقام زنی چینی از نامزد سابق و خانواده او به سرعت در رسانه های اجتماعی این کشور پخش شده است.

پس ازآنکه این خانم اهل استان هنان به خاطر وزن بالا از سوی خانواده نامزدش طرد شد، از طریق عمل لیپوساکشن تمام چربی های بدنش را برداشت، با بخشی از آن یک قالب صابون ساخت و به عنوان کادو برای مادرِ نامزد سابقش فرستاد!

زن زیبای چینی ، انتقام ، حوادث

انتقام از نامزد سابق زن زیبای چینی

داستان و ماجرای ساخت صابون از چربی بدن انسان توسط زن زیبای چینی

این خانم در فضای مجازی با عنوان «ژیائو ژیائو عاشق خوردن و زیبایی است» فعالیت دارد. او روز هفتم ژانویه عکسی از خود در Weibo منتشر کرد که در آن قالب صابونی را در دست دارد و زیر آن نوشته است: یانگ ژیئولی، آیا هنوز آخرین جشنواره ی بهاره را به یاد داری؟ ازآنجایی که امسال دیگر نمی توانم با تو به خانه بیایم، از چربی بدن خودم قالب صابونی ساختم تا مادرت با آن حمام کند!

یانگ (نامزد سابق این دختر) هم در پاسخ می گوید: چرا داری مرا در اینترنت بد جلوه می دهی؟! ما دیگر جداشده ایم، لازم نبود بری بیمارستان و چربی هایت را در بیاوری و حال من را هم به هم بزنی! لعنتی! من آدم ها را بر اساس ظاهرشان قضاوت می کنم؟ نباید حال مادرم را به هم می زدی.


ساخت صابون از چربی بدن ، حوادث ، صابون

ساخت صابون از چربی بدن زن زیبای چینی

پاسخ یانگ باعث نشد که ژیائو سکوت کند و می گوید: تو گفتی من چاقم. باورت بشه یا نه دارم این صابون را برای خانواده ات می فرستم!
هرچند این داستان در وهله ی اول برای بسیاری جالبی بود اما هیچ مدرکی وجود ندارد که ثابت کند صابون درون تصویر از چربی بدن ژیائو ساخته شده است و معلوم نیست که واقعاً می خواهد آن را برای خانواده نامزد سابقش بفرستد یا فقط می خواست با نشان دادن این تصویر او را تحقیر کند. به هرحال این کارش توجه بسیاری را در فضای مجازی به خود جلب کرده که احتمالاً هدفش همین بوده است.
پست اصلی او بیش از 6000 بار به اشتراک گذاشته شد، نزدیک 3000 بار لایک خورد و 5000 نظر برای آن به ثبت رسید.

جشنواره ی بهاره زمان هدیه دادن به مردانِ سطح پایینی است که زنان را بر اساس ظاهرشان قضاوت می کنند.

ساخت صابون از چربی بدن زن زیبا برای انتقام از نامزد سابق + تصاویر

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات