لباس عجیب و جالب ژاپنی ها برای کاهش فشار های عصبی


در زندگی امروزه نمی توان فشارهای روحی و روانی حاصل از وقایع روزمره زندگانی را به طور کلی حذف و کنار گذاشت. بهتر است راههای مواجهه و مقابله با آنها را آموخت تا شدت پیدا نکرده، و به افسردگی و درماندگی تبدیل نشود. فشارهای روانی نابود کننده های بدن و موجب تضیعف بدن حتی از لحاظ جسمی می شوند دانشمندان معتقدند همین فشارهای عصبی و روانی موجب پیدایش سرطان در افراد خواهند شد. ژاپنی ها در اقدامی جالب و عجیب روشی خاص برای از بین بردن فشارهای عصبی ابداع کرده اند.

لباس عجیب و جالب ژاپنی ها برای کاهش فشار های عصبی ، نشانه های فشار عصبی ، کاهش فشار های عصبی

این روزها دانش آموزان ژاپنی و برخی از طبقات دیگر جامعه به منظور از بین بردن فشار روانی و رها شدن از تنش های روزانه به مدی عجیب وغریب به نام « زِنتای » روی می آورند. زنتای نام گروهی از افراد مختلف در هر رده ی سنی است که با پوشیدن لباس های کشی تمام بدن خود را می پوشانند و در انجمن های اینترنتی، کلوب، مهمانی شام و یا حتی در خیابان همدیگر را ملاقات می کنند.

راههای کاهش فشار های عصبی روزمره ، کاهش فشار های عصبی ، فشارهای روحی و روانی

 مسخره به نظر می رسد اما این لباس های تنگ واقعاً به کم شدن استرس کمک می کنند، زیرا چنین رفتاری احتمالاً در انجمن های رده بالا موردپذیرش نیست. بسیاری از پیروان زنتای این مد را نوعی رهایی از فشارهای زندگی در جامعه ی ژاپن می دانند؛ جامعه ی محافظه کاری که اتحاد و سنت را بر تمایلات شخصی برتری می دهد. 


برای کاهش فشارهای عصبی در زندگی روزمره چه کنیم ، فشارهای روحی و روانی ، افسردگی

حس آزادی و حالت ناشناس بودن که این لباس های کشی به افراد می دهد، باعث جذب بسیاری از مردم شده است. مردم چهره فرد را نمی بینند و خود فرد هم به سختی چهره ی مخاطبانش را می بیند؛ بنابراین چه معلم باشید چه خادم ملت در این لباس بی هویت می شوید و واقعیت درونی تان خودش را نشان می دهد.

نشانه های فشارهای عصبی روزانه چیست؟ ، افسردگی ، زِنتای

در حال حاضر حدود 3000 زنتاییس در توکیو وجود دارند و روزبه روز عده بیشتری به این گروه می پیوندند.

ایکو دیابو، پروفسور دانشگاه میرای تصور می کند که مدِ پوشیدن لباس های کشی کاملاً پوشاننده بدن ممکن است یک حس رهایی اجتماعی باشد. در ژاپن بسیاری از مردم احساس گم گشتگی می کنند؛ احساس می کنند قادر به پیدا کردن نقش خود در جامعه نیستند. آن ها الگوهای انسانی بسیاری دارند و نمی دانند دنباله رو چه کسی باشند.

لباس عجیب و جالب ژاپنی ها برای کاهش فشار های عصبی

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال