شیوه بازی تیم امید با قطر اشتباه بود/ مقابل چین نتیجه می‌گیریم


به گزارش خبرگزاری مهر، مجید جلالی درباره شرایط تیم فوتبال امید ایران در رقابتهای انتخابی المپیک بیان کرد: به نظرم این تیم از نظر نفرات تیم خوبی است و سال هاست که چنین تیمی نداشتیم. در برخی پست ها مثل دروازه‌بان و حمله نفرات خیلی خوبی داریم. البته در خط دفاع مشکلاتی داریم و برای همین است که با تغییرات پست بدنبال حل مشکل هستیم که اینگونه نشده است.

وی با اشاره به تغییرات ایجاد شده در پست بازیکنان گفت: وقتی که ضعف هایی داشته باشیم مجبوریم که با جابجایی حل شود و چون در این رده سنی محدودیت وجود دارد مشکل پا برجا مانده است. در هر صورت دو راه پیش روی ما است. یا فرد دیگری پیدا کنیم که از این ها بهتر باشند که اینگونه نبود. راه دیگر این است که از طریق تمرینات کیفیت این بازیکنان را ارتقا داد ولی این کار زمان‌بر و طی یک پروسه دو تا سه ساله امکانپذیر است.

این کارشناس فوتبال با اشاره به مسابقات دور مقدماتی تیم امید یادآور شد: در دور مقدماتی هم این مشکل فقط برابر عربستان نمایان شد. در بازی‌های ضعیف این اتفاقات را شاهد نبودیم. اما در بازی با عربستان این موضوع را شاهد بودیم. به نظر در بازی با قطر تصمیمات مربیان درست بوده است. شاید تنها ایراد انتخاب شیوه بازی بود. اینکه در زمین حریف بخواهیم از جلو حملات آنها را مختل کنیم باعث می‌شود خط دفاع را جلو بیاوریم که این ریسک بود. شاید در این زمینه ریسک کردیم و بهتر بود در زمین خودمان بسته تر بازی می کردیم.

وی درباره دیدار برابر چین گفت: من تقریبا مطمئن هستم که برابر چین موفق می شویم و صعود می کنیم. برخی مواقع باخت‌ها تلخ است ولی ما را به دستاورد دیگری می رساند. باخت برابر قطر هم مربیان را با تجربه کرده است و هم نکات خوبی برای بزرگان داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال