درگیری شدید حامد حدادی در چین! + تصاویر


زد و خورد حامد حدادی در لیگ بسکتبال چین

تصاویری از زد و خورد و درگیری حامد حدادی ملی پوش بسکتبال کشورمان که سابقه طولانی در لیگهای خارجی دارد منتشر شد. وی سال گذشته با یکی از تیم های بسکتبال چین قرارداد بسته بود.

زد و خورد حامد حدادی در لیگ بسکتبال چین ، ستاره تیم ملی بسکتبال ، لیگ بسکتبال چین

در جریان دیدار تیم های سیچوان و لیائونینگ در لیگ بسکتبال چین که با برتری 94 – 108 سیچوان به پایان رسید، حامد حدادی سنتر ایرانی سیچوان با " لی ژیائو ژو " درگیر شد.

حامد حدادی بازیکن تیم بسکتبال سیچوان چین در پایان مسابقه تیمش مقابل لیائونینگ با بازیکن حریف درگیری فیزیکی پیدا کرد. این بازیکن ملی پوش ایرانی با لی ژیائو ژو درگیر شد که این درگیری با دخالت سایر بازیکنان شدت بیشتری پیدا کرد اما در نهایت با دخالت ماموران امنیتی به پایان رسید.

درگیری حامد حدادی در لیگ بسکتبال چین ، لیگ بسکتبال چین ، سیچوان

حدادی به دلیل این درگیری فیزیکی سه جلسه از همراهی تیمش محروم شد. تیم سیچوان هم به دلیل درگیری بازیکنانش با بازیکنان حریف، 50 هزار یوآن جریمه نقدی شد.

کتک کاری حامد حدادی بازیکن تیم سیچوان چین ، سیچوان ، لیائونینگ

حامد حدادی در لیگ چین چهره محبوبی بود. او به خاطر قد بلندی که دارد، میان چینی ها و محبوب تر از سایر بسکتبالیست های ایرانی است اما حالا با این درگیری باید دید محبوبیت او ادامه خواهد داشت یا نه.

درگیری شدید حامد حدادی در چین! + تصاویر

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال