تسلیت کمیته ملی المپیک و باشگاه‌های سایپا، ملوان و راه‌آهن به مناسبت درگذشت احدی


وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه‌های سایپا و ملوان در پیام‌هایی درگذشت رضا احدی، پیشکسوت و کاپیتان اسبق باشگاه استقلال تهران را تسلیت گفتند.

به گزارش وب سایت نود، باشگاه سایپا درگذشت رضا احدی؛ پیشکسوت فو‌تبا‌ل را به خانواده محترم‌ رضا احدی، باشگاه استقلال و همچنین فو‌تبا‌ل ایران تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان، صبر جمیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.

رضا احدی، بازیکن دهه‌های 50 و 60 استقلال به دلیل شدت گرفتن بیماری‌اش که ناشی از عفونت‌ داخلی و عارضه کبد بود، در بیمارستان درگذشت.

وی سابقه عضویت در تیم‌های فوتبال استقلال و  همچنین حضور در لیگ دسته دوم باشگاه های آلمان را  درکارنامه فوتبالی خود داشت.

 

تسلیت باشگاه ملوان

باشگاه ملوان بندرانزلی نیز درگذشت رضا احدی پیشکسوت باشگاه استقلال تهران را تسلیت گفت.

باشگاه ملوان بندرانزلی درگذشت رضا احدی پیشکسوت باشگاه استقلال تهران را به خانواده بزرگ آنمرحوم و اهالی ورزش کشور تسلیت گفت و برای این عزیز از دست رفته طلب آمرزش کرد.

تسلیت کمیته ملی المپیک

در متن پیام تسلیت کمیته ملی المپیک در پی درگذشت رضا احدی پیشکسوت سابق فوتبال ایران آمده است:

"کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام" خبر درگذشت رضا احدی یکی از پیشکسوتان گرانقدر فوتبال کشور، بار دیگر جامعه ورزش کشور و طرفداران این رشته را در غم و اندوه فرو برد.

 این ضایعه را به خانواده محترم ایشان، جامعه بزرگ ورزش و فوتبال کشور  تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و برای سایر بازماندگان این عزیز از دست رفته صبر جمیل و اجر جزیل خواستار است.

 

تسلیت باشگاه راه‌آهن:

متاسفانه بار دیگر یکی از خوب های ورزش و یکی از خوشنام ترین پیش کسوتان فوتبال ایران مظلومانه از میان ما رفت و تنها افسوس را برای جامعه ورزش بر جای گذاشت.

باشگاه راه آهن یزدان، ضایعه اسفبار درگذشت زنده یاد رضا احدی، این پیشکسوت خوشنام فوتبال ایران را به عموم هموطنان به خصوص اهالی روزش اعم از ورزشکاران، پیش کسوتان، رسانه های ورزش، مدیران ورزشی و... تسلیت عرض می کند و برای آن مرحوم علو درجات را از خدای منان مسئلت می نماید.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال