http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

انصاری فرد: جای رضا احدی حتما در بهشت است


انصاری فرد: جای رضا احدی حتما در بهشت است

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی می گوید بعد از مرگ هادی نوروزی، رفتن رضا احدی هم غیر قابل باور است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی که در یونان بازی می کند، بهت زده است. او مرگ رضا احدی را باور ندارد و در این باره می گوید: «بعد از مرگ هادی... واقعا رفتن آقا رضا احدی هم سخت و غیر قابل باور است. به همه فوتبال ایران تسلیت می گویم. به استقلالی ها و به پرسپولیسی ها و به همه فوتبال ایران. رضا احدی هیچ خواسته ای از فوتبال ایران نداشت و تازه در روزهای آخر عمرش همه فهمیدیم که چقدر شرایط سختی در زندگی اش دارد. ای کاش زودتر دست این بزرگان فوتبال مان را بگیریم تا ناگهان اینطور مشکلات آنها را از پای در نیاورد. مشکلات زندگی احدی را از جمع ما برد و الان همه باید افسوس بخوریم که چرا قدر یکی مثل او را ندانستیم.»
انصاری فرد ادامه می دهد: «شنیدن این خبرها در غربت و دور از وطن واقعا سخت است. مرگ نوروزی را هنوز باور نکرده ایم که احدی هم رفت. خدا به خانواده آقا رضا صبر بدهد. مطمئنم جای او در بهشت است و پیش بزرگانی چون حجازی، نوروزی، شیرزادگان، جاسمیان و همه بزرگانی که دیگر در بین ما نیستند.» 

 

2051

منبع: 90
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg