http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تکواندوکار ایرانی آذربایجان پس از کسب سهمیه: امیدوارم اتفاقات المپیک برای ایران خوب باشد


تکواندوکار ایرانی آذربایجان پس از کسب سهمیه: امیدوارم اتفاقات المپیک برای ایران خوب باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - تکواندوکار ایرانی تیم آذربایجان گفت: دوست دارم علاوه بر اینکه خودم در المپیک به نتیجه خوبی دست پیدا می‌کنم، نمایندگان ایران نیز عملکرد موفقی داشته باشند و اتفاقاتی به وقوع بپیوندد که برای هر دو طرف خوشحال کننده باشد.

به گزارش سایت نود و به نقل از نسیم آنلاین، میلاد بیگی در خصوص قهرمانی در مسابقات قاره‌ای اروپا و کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: سطح مسابقات در مجموع خوب بود و رقابت‌ها در سطح این قاره برگزار شد. من نیز خدا را شکر توانستم با برتری مقابل رقبای خود ضمن کسب قهرمانی موفق به کسب سهمیه المپیک شوم که از این مسئله خوشحال هستم.

وی ادامه داد: در این مسابقات سخت‌ترین رقیبم علی ساری نماینده کشور ترکیه بود. من پیش از این دو بار مغلوب او شده بودم و در این مسابقه نیز جو روانی سنگینی در سالن مسابقات وجود داشت که خوشبختانه با توجه به تمریناتی خوبی که زیر نظر مهماندوست پشت سر گذاشته بودم، موفق به شکست یازده بر یک او شدم و در فینال نیز با اختلاف مقابل رقیب خود به برتری رسیدم و سهمیه المپیک ریودوژانیرو را کسب کردم.

ملی‌پوش ایرانی تیم تکواندو آذربایجان در خصوص احتمال رویارویی با مهدی خدابخشی در المپیک ریودوژانیرو گفت: المپیک میدان بسیار بزرگی است و هر کسی به دنبال کسب نتیجه از این رویداد مهم است. من نیز تمام تلاشم را در المپیک انجام خواهم داد اما از الان نمی‌شود در خصوص احتمال رویارویی با خدابخشی حرف بزنم.

وی ادامه داد: پیش از این یک بار در جام باشگاه‌های آسیا و دو بار در انتخابی تیم ملی با خدابخشی دیدار کردم و امیدوارم هر کسی که از لحاظ فنی شرایط بهتری داشت به برتری دست یابد. من در مدت فعالیت زیر نظر مهماندوست با گذشته خیلی تفاوت کردم و این مسئله را مربیان و ورزشکاران دیگر کشورها نیز به من و مهماندوست اعلام می‌کنند.

بیگی در ادامه عنوان کرد: دوست دارم علاوه بر اینکه خودم در المپیک به نتیجه خوبی دست پیدا می‌کنم، نمایندگان تکواندو ایران نیز عملکرد موفقی داشته باشند و اتفاقاتی به وقوع بپیوندد که برای هر دو طرف خوشحال کننده باشد. من به عنوان یک ایرانی از موفقیت‌های ایران خوشحال می‌شوم اما در حال حاضر شرایطی رقم خورده است که برای کشور دیگری مبارزه کنم.

ملی‌پوش تیم ملی تکواندو آذربایجان در خصوص شرایط امکانات سخت افزاری تکواندو در آذربایجان گفت: امکانات و شرایط به نسبت روزهای اول حضور ما بسیار بهتر شده است اما در مقایسه با ایران از لحاظ سالن و امکانات ایران شرایط بهتری دارد. من اصلا قصد ندارم با مطرح کردن این صحبت‌ها بگویم ما با کمترین امکانات موفق به کسب موفقیت شدیم. پس از حضور مهماندوست و با اصرارهای او شرایط بهتر شده است اما هنوز این امکانات به ایران نمی‌رسد.

39046

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تقدیر از نماینده دائم سوریه در سازمان ملل +تصاویر
عربستان در جنگ با ایران چند ساعت دوام می آورد+عکس
تصمیم عجیب در باشگاه پرسپولیس
نظر عزت الله ضرغامی درباره فیلم شعیبی/«سیانور» در فضای فعلی سینمای ایران کیمیاست
شوقی: نیاز اصلی امروز سینمای کشور حضور مدیری شجاع است/ باید سیستم‌های غلط رایج در سینما را برای همیشه از ریشه کند
مواد خطرناک و سمی لوازم آرایشی را بشناسید
استخدام مهندس نرم افزار(برنامه نویس)در ارمیه
استخدام مهندس عمران جهت کارگاه رباط کریم
استخدام منشی خانم آشنا به حسابداری در شهر تهران
استخدام تعدادی چرخکار و وردست اتوکار ماهر در همدان
استخدام یکنفر خانم رشته معماری جهت آموزشگاه معماری
استخدام منشی مسلط به تایپ و نرم افزارهای مرتبط
استخدام فروشنده خانم جهت فروشگاه پوشاک زنانه در همدان
استخدام مدیر مالی خانم در شرکت معتبر
استخدام منشی با روابط عمومی بالا آشنا به امور اداری
استخدام حسابدار خانم با حداقل مدرک فوق دیپلم در تهران
استخدام شرکت پخش اخوان در همدان
استخدام یزد – شهر و استان یزد – ۵ آبان ۹۵
استخدام منشی جهت دفتر تالار در سیرجان
استخدام سرپرست بازرگانی و حسابدار در شرکت معتبر
تبلیغات