درگذشت احدی ضایعه بزرگی بود/ مهم نحوه استفاده از ورزشگاه‌هاست


به گزارش خبرنگار مهر، بهرام افشارزاده بعد از جلسه با مسئولان شهرداری تهران برای واگذاری ورزشگاه‌های شهید کاظمی و امام رضا(ع) به استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: با توجه به همکاری مدیران شهرداری منطقه ۱۸ و ۱۹ می توانیم این دو محل و ورزشگاه را گسترش بدهیم و به نحو مطلوب از این دو ورزشگاه استفاده کنیم.

وی درباره اینکه استقلال دنبال ورزشگاه شهید کاظمی بود، گفت: از اول این بحثها نبود. در این مدت مسائل مختلفی عنوان شد ولی در نهایت قرعه کشی صورت گرفت و ورزشگاه امام رضا به استقلال رسید. این دو ورزشگاه یکسان هستند و بستگی به نحوه استفاده ما دارد.

مدیرعامل استقلال درباره مصنوعی بودن چمن ورزشگاه امام رضا تاکید کرد: این قابلیت هست که چمن را طبیعی کرد. باید از این قابلیت استفاده کنیم. مجمع فدراسیون اجازه نداد ساختمان استقلال و پرسپولیس برای خود این باشگاه ها باشد ولی شهردار دو ورزشگاه به ما داد که جا دارد تشکر کنیم.

افشارزاده درمورد درگذشت رضا احدی هم گفت : بعد از فوت غلامحسین مظلومی، درگذشت رضا احدی ضایعه بزرگی بود. امیدواریم مراسم ویژه ای برای احدی برگزار کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال