نتیجه قرعه کشی ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس و استقلال


ورزشگاه های اختصاصی استقلال و پرسپولیس

پس از اینکه مسئولان شهرداری و شورای شهر تهران تصمیم گرفتند دو ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا (ع) و شهید کاظمی را به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هدیه کنند مسئولان این دو باشگاه بر سر اینکه کدام ورزشگاه به آنها می رسد دچار اختلاف شدند.
با انجام قرعه کشی ورزشگاه شهید کاظمی سهم تیم پرسپولیس شد ، ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس ، استقلال
ورزشگاه شهید کاظمی با گنجایش بیشتر، بزرگتر، دارای چمن طبیعی و دسترسی آسانتر است و هر دو باشگاه خواهان این ورزشگاه هستند؛ استقلالی ها معتقدند این ورزشگاه به نام ناصر حجازی کلنگ خورده و پرسپولیسی ها نیز اعتقاد دارند ابتدا آنها درخواست این ورزشگاه را دادند و باید به آنها برسد.

پس از اینکه جلسه ها و گفتگوهای دو طرف برای متقاعد کردن طرف مقابل به نتیجه نرسید مسئولان وزارت ورزش تصمیم گرفتند در یک مراسم بی طرف که مسئولان هر دو تیم و شهرداری حضور دارند با انجام قرعه ورزشگاه های دو باشگاه را مشخص کنند.

بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، ورزشگاه امام رضا (ع) در اختیار باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

ورزشگاه اختصاصی تیم پرسپولیس مشخص شد ، استقلال ، ورزشگاه شهید کاظمی

ورزشگاه امام رضا علیه السلام

اختلاف باشگاه پرسپولیس و استقلال ، ورزشگاه شهید کاظمی ، ناصر حجازی

ورزشگاه شهید کاظمی

صبح روز دوشنبه جلسه ای با حضور هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مورد انتخاب ورزشگاه های امام رضا (ع) و شهید کاظمی در دفتر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش تشکیل شد و بر اساس قرعه کشی انجام شده ورزشگاه امام رضا (ع) در اختیار باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

گنجایش استادیوم شهید کاظمی 15 هزار نفر است و با توجه به کیفیت مناسب چمن این استادیوم حتی امکان برگزاری بازی های لیگ برتر در آن وجود دارد. در روزهای گذشته استقلال و پرسپولیس به خاطر نداشتن زمین تمرینی مجبور به استفاده مشترک از زمین شماره 2 آزادی شدند و حالا واگذاری استادیوم شهیدکاظمی می تواند اتفاق مثبتی برای سرخابی ها باشد.

در این نشست اعضای هیات مدیره دو باشگاه از مساعدت و همکاری شهرداری تهران و اعضای شورای شهر اسلامی شهر تهران در این رابطه تشکر و قدردانی کردند. هم چنین امروز جلسه ای دیگر در سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور مدیران عامل دو باشگاه و نماینده معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و مسئولین سازمان شهرداری تشکیل شده تا در مورد نحوه واگذاری و بهره برداری تصمیم گیری لازم به عمل آید.

نتیجه قرعه کشی ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس و استقلال

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات