بازیکنان تیم ملی خسته هستند/ تاجیکستان نشود یک اردوی دیگر می‌رویم


سیدمحمد ناظم الشریعه در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین شرایط تیم ملی فوتسال ایران و برگزاری تمرینات اظهار کرد: ما تمرینات را یک هفته‌ای است که آغاز کرده‌ایم. بازیکنان تیم ملی همدل هستند و در مجموع شرایط خوبی داریم. در روزهای گذشته تلاش کردیم تمرین ریکاوری و فیزیکی داشته باشیم و از این به بعد باید بیشتر روی کارهای تاکتیکی تمرکز کنیم.

وی درباره وضعیت مصدومان تیم ملی تاکید کرد: خوشبختانه شرایط ابوالقاسم عروجی خیلی خوب است. ما این بازیکن را به تیم ملی برگرداندیم و برای او وقت گذاشتیم. خوشبختانه او چهارشنبه گذشته پایش را باز کرد و الان می‌تواند با سایر بازیکنان گرم کند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: پاشنه پای احمد اسماعیل پور یک مقدار مشکل دارد. همینطور محمدرضا سنگ سفیدی هم یک مصدومیت دارد که اینها به خاطر خستگی است. بازیکنان تیم ملی یک مقدار خسته هستند ولی دنبال این هستیم که آنها را به شرایط خوب برگردانیم. هرچند زمان ما کم است.

ناظم الشریعه درباره احتمال لغو اردوی تاجیکستان تاکید کرد: نماینده کمیته فوتسال اعلام کرد که کفپوش سالن تاجیکستان مناسب نیست. برای همین امروز جلسه ای را با رئیس کمیته فوتسال برگزار می‌کنیم تا در اینباره تصمیم گیری کنیم. اگر سفر به تاجیکستان لغو شود، نیاز به یک اردوی دیگر خواهیم داشت و احتمالا اردو را در یکی از شهرهای ایران برپا کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات