افشارزاده: هرکس ناراحت است از استقلال برود


وبسایت رسمی برنامه نود - بهرام افشارزاده به ایران برگشت تا دوباره امور مدیریتی باشگاه استقلال را زیر نظر بگیرد. مدیر آبی‌ها معتقد است کسی نباید برای ماندن در استقلال ناز کند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود خبرورزشی دیروز در مورد آخرین وضعیت آبی‌ها با بهرام افشارزاده مصاحبه‌ای ترتیب داد که می‌خوانید.

به تمرين استقلال رفته بوديد؟

نبايد مي‌رفتم؟! به عنوان مديرعامل استقلال به محل تمرين تيم رفتم و با مربيان و بازيكنان حرف زدم. اين صحبت‌ها به خاطر شرايط تيم و برخي مسائل بود.

به طور حتم اين نشست ارتباط مستقيم با حاشيه‌هاي اخير و ماجراي اعتصاب داشت؟

چه اعتصابي؟ اعتصاب براي چي؟!

بازيكنان استقلال نمي‌خواستند روز شنبه در تمرين شركت كنند اما با وساطت پرويز مظلومي اين اتفاق افتاد و تيم تمرين كرد.

تيمي كه در صدر جدول است چرا بايد اعتصاب كند؟ تيمي كه به فينال جام حذفي صعود كرده، چرا بايد اعتصاب كند؟ استقلال تا اين جاي مسابقات نتايج بسيار خوبي گرفته است. اين نتايج به واسطه تلاش مربيان و بازيكنان استقلال بوده، زحمات آنها بر هيچ‌كس پوشيده نيست. اگر الان از موفقيت‌هاي استقلال حرف مي‌زنيم از خودگذشتگي، فداكاري و غيرت مجموعه تيم بوده است و همواره قدردان آنها بوده‌ايم اما حرف من اين است اعتصاب در استقلال اصلاً و ابداً جايي ندارد و مطمئن باشيد هيچ‌وقت صورت نمي‌گيرد. من درباره اين مسائل با بازيكنان حرف زدم.

آنها از عدم پرداخت مطالباتشان ناراحت هستند.

اين يك موضوع است و ماجراي اعتصاب مسئله ديگري است. اگر مطالبات بازيكنان عقب افتاده است به واسطه بدقولي و عدم انجام تعهدات اسپانسر بوده است. مگر من پول گرفته‌ام كه ندادم؟ اگر پول بود كه پرداخت مي‌كرديم. متأسفانه اين مشكلات مالي كه با آن دست به گريبان هستيم براي همين مسائلي است كه گفتم. بازيكن پول نگرفته است قبول، طلبش عقب افتاده است قبول، آنها ناراحت هستند قبول، حق طبيعي‌شان است پول بگيرند اما حالا كه اين اتفاقات افتاده بايد صبر پيشه كنند و چند روزي تحمل داشته باشند. من عملكرد آنها را ستايش مي‌كنم؛ دست مريزاد نيز گفته‌ام و مي‌گويم. من بهرام افشارزاده پيگير هستم. با جديت نيز پيگيري مي‌كنم و قطعاً تعهدات خود را در قبال مجموعه تيم انجام مي‌دهيم و شكي در آن نيست. من را همه مي‌شناسند و از خصوصيات اخلاقي‌ام آگاهي دارند. حرفي را كه مي‌زنم انجام مي‌دهم. در اين مدت كه مديريت استقلال را بر عهده داشته‌ام چيزي را كه بر زبان آورده‌ام، عملي كرده‌ام. به قول معروف دير و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. با تمامي اين اوصاف حرف من چيز ديگري است.

چه حرفي؛ اين چيز ديگر را مي‌گوييد؟

بازيكن استقلال بايد عاشق باشد. بايد عاشق اين پيراهني كه پوشيده است، باشد. بازيكن بايد عاشق استقلالي باشد كه ميليون‌ها هوادار دارد البته قطعاً همين طور است و بازيكنان ما به خوبي قدر پيراهن مقدس تيمي را كه مي‌پوشند، مي‌دانند. خيلي از بازيكنان، در ابتداي فصل پيشنهادات زيادي داشتند اما ماندند. استقلال آرزوي هر فوتباليستي است. من به نفرات تيم گفتم خودتان مي‌دانيد كجا و عضو كدام تيم هستيد. اين شانس به هر بازيكني داده نمي‌شود تا استقلالي‌ شود. صبوري كنيد درست مي‌شود اما هر كس خيلي ناراحت است، برود.

واقعاً؟! هر كس ناراحت است برود؟

بله هر كس خيلي ناراحت است مي‌تواند برود و به طور حتم رضايتنامه‌اش را صادر مي‌كنيم. بازيكن عاشق استقلال اعتصاب نمي‌كند اما به زودي طلب‌هاي بازيكنان و مربيان را مي‌دهيم، همان‌طور كه قبلاً تا پول آمد پرداخت كرديم ولي هر كس نمي‌تواند تحمل كند و باز هم مي‌گويم خيلي ناراحت است مي‌تواند برود ولي بعيد مي‌دانم كسي در مجموعه استقلال باشد كه بخواهد از استقلال برود.

مثل اينكه ماجراي اعتصاب، شما را حسابي ناراحت كرده است؟

من با اعتصاب و اين مسائل مخالف هستم و هيچ وقت اجازه چنين كاري را نمي‌دهم.

 از نقل و انتقالات استقلال حرف بزنيد. توفيق چنداني در اين راه نداشته‌ايد.

يك بازيكن گرفته‌ايم و دنبال نفرات ديگر نيز هستيم كه بتوانيم بر حسب نياز جذبشان كنيم. اين را در نظر داشته باشيد كه استقلال از نفرات بسيار خوبي برخوردار است، فوتباليست‌هاي توانمند ما تا اين جاي كار آبي‌پوشان را به موفقيت‌هاي بزرگي رسانده‌اند.

از فهرست پرويز مظلومي بازيكني جذب نشده است؟

نفراتي در ليست سرمربي محترم استقلال قرار دارند كه جزو بهترين بازيكنان تيم‌هاي خود محسوب مي‌شوند و باشگاهشان مخالف جدايي‌شان است، اين هم كاملاً طبيعي است.

در بيانيه استقلال انتقاد تندي نسبت به مديران قبلي وجود داشت.

من به رسانه‌ها گفتم و باز به شما مي‌گويم قصد بي‌احترامي به آقاي فتح‌ا...زاده را نداشتيم و او نيز براي استقلال زحمات زيادي كشيده است. من براي او احترام زياد و ويژه‌اي قائل هستم. هيچ‌وقت نبايد بي‌احترامي صورت گيرد.

و آخرين سؤال؛ اجراي برجام سوژه اصلي اين روزهاست. نظر مديرعامل استقلال در اين باره چيست؟

يك كار بزرگ و ويژه بود. من نيز همچون همه مردم ايران از اجراي برجام خوشحال هستم و ضمن تبريك به جناي آقاي دكتر حسن روحاني رئيس‌جمهور محترم كشورمان، به آقاي ظريف و تيم‌ مذاكره‌كننده خسته نباشيد مي‌گويم.

57189

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات