دبیری: مجمع به هیأت رئیسه اختیار داد، پس وضعیت فعلی تا زمان انتخابات پابرجاست


وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در مجمع تصویب شد که زمان مجمع انتخاباتی به هیأت رئیسه تفویض شود و بنابر قانون و مقررات تا آن زمان وضعیت فعلی پابرجا خواهد بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شهرام دبیری با بیان اینکه احتمالاً هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از مشورت با علی کفاشیان هفته آینده تشکیل جلسه خواهد داد در پاسخ به این سوال که بعد از دوران ریاست علی کفاشیان که در تاریخ 15 اسفند به پایان می‌رسد چه فردی تا زمان انتخابات سکان هدایت فدراسیون فوتبال را بر عهده خواهد داشت، گفت: همانطور که می‌دانید در مجمع تصویب شد که زمان مجمع انتخاباتی به هیأت رئیسه تفویض شود و بنابر قانون و مقررات تا آن زمان وضعیت فعلی پابرجا خواهد بود و قانوناً همین روال ادامه دارد ضمن اینکه چیز جدیدی مبنی بر این امر اعلام نشده است.

وی درباره اینکه در سایر فدراسیون‌ها تا زمان انتخابات سرپرست توسط وزارت ورزش تعیین می‌شود، گفت: مطلع نیستم که در اساسنامه ما در این مورد چه چیزی پیش‌بینی شده است اما اساسنامه فدراسیون فوتبال با سایر فدراسیون‌ها متفاوت است و این همان اساسنامه‌ای است که مورد تائید فیفا نیز قرار دارد.اگر در این مورد وضعیتی پیش‌بینی شده باشد باید طبق اساسنامه به آن عمل کرد اما می‌دانم که وضعیت فعلی پابرجا خواهد بود.

دبیری در مورد اینکه اصلاح اساسنامه در مجمع چهارشنبه گذشته از دستور جلسه خارج شد، گفت: از دستور خارج نشد و قرار بود که این تغییرات مطرح شود اما ابتدای مجمع، وزیر صحبت‌هایی را مطرح کرد و اعلام کرد که شاید این تغییرات شائبه‌هایی را برای فدراسیون فوتبال و انتخاباتی که در پیش دارد ایجاد کند ضمن اینکه یکسری از اعضا نیز معتقد بودند که باید این اصلاحات با بررسی بیشتری انجام شود. بنابراین با وجود اینکه کفاشیان قصد داشت به طور حتم اساسنامه‌ در دستور جلسه قرار داشته باشد اما به خاطر اینکه فیفا نیز یکسری پیشنهادات جدید را ارائه داده بود در این مورد درخواست کرد تا بررسی‌های بیشتری شود و اساسنامه جدید در مجمع جدید مورد تصویب قرار گیرد.

وی تاکید کرد: آقای کفاشیان هم گفته بود که اساسنامه ربطی به انتخابات نداشت و واقعاً هم همینطور بود و در واقع مواردی که تغییر کرده است هیچ ربطی به انتخابات نداشته و به همان دلایلی که گفتم کفاشیان ترجیح داد تا اصلاح اساسنامه در مجمع مطرح نشود.

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال