تغییر در ساعت آغاز به کار مدارس و ادارات دولتی و خصوصی تهران


سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از تأخیر دو ساعته شروع به كار مدارس متوسطه (دوره اول و دوم ) شهر تهران در سه‌شنبه 29 دی خبر داد.

تأخیر دو ساعته شروع به كار مدارس

مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار کرد: تمامی مدارس متوسطه (دوره اول و دوم ) شهرتهران فردا سه شنبه 29 دی با تأخیر دو ساعته آغاز به كار خواهند كرد.وی ادامه داد: با توجه به مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا و تأخیر دو ساعته شروع به کار ادارات دولتی و خصوصی شهرتهران، تمامی مدارس متوسطه دوره اول و دوم شهرتهران نیز فردا سه‌شنبه 29 دی با دو ساعت تاخیر آغاز به كار خواهند كرد .

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام این خبر تشریح کرد: مدارس فردا به جای ساعت 7:45 ، ساعت 9:45 شروع به کار می‌کنند.ثقفی در خاتمه اعلام کرد: فردا سه‌شنبه 29 دی زنگ ورزش تمامی مقطع متوسطه اول و دوم تعطیل است.

منبع: میزان

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات