نگاه/ قهرمان زنده را عشق است


وب سایت رسمی برنامه نود- امروز یکی از تلخ ترین روزهای فوتبال ایران است. رضا احدی از میان ما پر کشید و رفت.برای من به عنوان گزارشگر برنامه نود، یک حسرت بزرگ در زمینه کاری برایم به وجود آمد.

حدود 10 روز پیش با رضا احدی تلفنی صحبت کردم و قرار بود که در منزل مادری اش در خیابان سبلان گفت و گویی برای برنامه نود با هم داشته باشم.اما متاسفانه اتفاقی که نباید می افتاد،افتاد و آقا رضای دوست داشتنی ناگهان ما رو ترک کرد.

رضا احدی از سال 1360 تا 1370 برای استقلال بازی کرد و تنها در سال 64 برای مقطعی در تیم دسته دومی روت وایس اسن آلمان توپ زد. او سال 71 و 72 عضو تیم بانک تحارت بود و در سال 73 به ذوب آهن رفت.آخرین سال فوتبالی اش را در سال 74 در تیم پرسپولیس گذراند که تنها 35 دقیقه مقابل تیم شموشک نوشهر بازی کرد و برای همیشه فوتبال را کنار گذاشت.

رضا احدی پس از پایان دوران بازیگری به مربیگری روی آورد و دوران موفقی در تیم امید استقلال داشت هرچند که درکل در مربیگری به حق خودش نرسید. 15 بازی رسمی برای تیم ملی انجام داد که اولین بازی اش در بازیهای آسیایی دهلی مقابل کره جنوبی در سال 61 بود و آخربن بازی اش در سال 72 در دیدار دوستانه مقابل بوسنی بود. 2 گل ملی اش را در مقدماتی جام ملتهای 1984 وارد دروازه فیلیبین کرد. او پس از جام ملتهای سنگاپور در سال 1363 تا سال 1372 در تیم ملی حضور نداشت و در سال 1373 قبل از بازیهای آسیایی هیروشیما در لیست تیم ملی قرار داشت اما در آخرین لحظات از تیم ملی خط خورد. رضا احدی بازیهای به ماندنی برای طرفداران استقلال در دهه 60 انجام داد که فراموش نشدنی است. چیز زیاد دیگری نمی شود گفت.

راحت و آسوده بخواب آقا رضا که قهرمان زنده را عشق است.

بهادر امیری

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال