راجر فدرر: اسامی کسانی که در تنیس تبانی کرده‌اند باید زودتر مشخص شود


وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره تنیس سوئیس به خبر تبانی در این رشته واکنش نشان داد.

به گزارش سایت نود، BBC امروز با انتشار گزارشی درباره تبانی در تنیس و دست داشتن 16 تنیسور از 50 نفر برتر دنیا در این پرونده، دنیای این رشته را وارد شوک کرد. هرچند اتحادیه جهانی تنیس‌بازان حرفه‌این این مسئله را رد کرده اما رسانه‌های بین‌المللی ابعاد تازه‌ای از این تبانی منتشر کرده‌اند. 

راجر فدرر قهرمان 17 دوره گرنداسلم و یکی از بهترین‌های تاریخ این رشته در واکنش به این گزارش‌ها و در حاشیه اولین روز رقابت‌های گرنداسلم استرالیا گفت: اسامی نفراتی که در این پرونده دست داشته‌اند باید هرچه زودتر منتشر شود. دلم می‌خواهد این اسامی را بشنوم. باید با این مسئله خیلی جدی و خیلی سریع برخورد کرد.

به گزارش یورو اسپورت او گفت: سوالات زیادی در این‌باره وجود دارد. اینکه متخلفین این پرونده ورزشکار بوده‌اند؟ در بخش تک نفره یا دوبل؟ در کدام گرنداسلم تبانی کرده‌اند؟ در حال حاضر به هیچ‌کدام از این سوال‌ها نمی‌توانیم جواب بدهیم اما باید خیلی زود این پاسخ‌ها مشخص شوند. باید ببینیم این پرونده تا کجا پیش رفته است.

39046

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات