http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

سامره: صادق‌پور ۶ بازیکن امید‌های استقلال را هوایی کرد


سامره: صادق‌پور ۶ بازیکن امید‌های استقلال را هوایی کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی امید استقلال بعد از بازی با تیم بزرگسالان به انتقاد شدید از مدیرسابق آکادمی استقلال و مدیرعامل فعلی راه‌آهن پرداخت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی سامره پس از دیدار تدارکاتی استقلال مقابل امید این باشگاه در خصوص فوت رضا احدی گفت: امیدوارم خدا به خانواده او صبر بدهد. مرد بزرگی از میان ما رفت هر چند که همه ما رفتنی هستیم اما مهم این است که نام نیک از خود به جای بگذاریم.

سامره ادامه داد: با لطف مظلومی و هماهنگی مجیدی مقدمات این بازی فراهم شد که البته برگزاری چنین مسابقه‌ای هم برای هماهنگی بین بازیکنان امید خوب بود و هم اینکه یک بازی تمرینی مناسب برای تیم بزرگسالان بود. هر چند ما به دنبال نتیجه نیستیم و به دنبال شخصیت دادن به بچه‌ها هستیم می‌خواهیم کاری کنیم که بازیکنان امید استقلال به خودباوری برسند.

وی در مورد 4 شکست اخیر استقلال در مسابقات رده سنی امید گفت: دوران خوبی را در پایه‌ها سپری نمی‌کنیم. در زمان مدیریت صادق‌پور در آکادمی استقلال یکسری کم‌لطفی‌ها به امیدهای این تیم از سوی او شده است که یکی دو روز آینده یکسری مطالب را رو می‌کنم هر چند امیدوارم من اشتباه کرده باشم.

سامره افزود: در زمانی که صادق‌پور مدیر آکادمی استقلال بود و پس از دیدار با پرسپولیس او با 6 بازیکن تیم ما برای راه‌آهن قرارداد داخلی بست و وقتی یک بازیکن جوان با تیم لیگ برتری قرارداد می‌بندند مطمئن باشید دیگر برای تیم خودش در رده‌های سنی با دل و جان کار نخواهد کرد.

سرمربی امیدهای استقلال یادآور شد: یکی از دلایلی که ما نتیجه نگرفتیم همین بود که وقتی بازیکن به زمین می‌رفت می‌دیدم که نمی‌جنگند و وقتی پیگیری کردم دیدم این آشی است که مدیر آکادمی استقلال برای این تیم پخته است.

وی در مورد اینکه چه بازیکنانی با راه‌آهن قرارداد داخلی بسته‌اند، گفت: آنها می‌آیند و شهادت می‌دهند و مشکلی هم نیست. این روزها می‌گذرد، امیدهای استقلال هم یا قهرمان می‌شد و یا نهایتا چهارم می‌شد و مهم نبود ما چندم می‌شویم اما کاری که مدیر آکادمی کرد درست نبود. آنهم در دورانی که ما بدون پول کار می‌کنیم و او بازیکنان من را هوایی کرد.

سامره تاکید کرد: کدام تیم لیگ برتری به 6 بازیکن در رده سنی امید میدان می‌دهد و یا 6 نفر را در این رده سنی جذب می‌کند اما او 6 بازیکن من را هوایی کرد و یک نفر را هم با خود برد. اگر واقعا می‌خواست بازیکن جذب کند مشکلی نبود و می‌توانست برای انجام این کار به بازیکنان پول هم بدهد، اما وقتی صحبت کرده و آنها را هوایی می‌کند و بعدا هم جذب نمی‌کند تا فصل آینده به تیم خودش ببرد، مشخص است که دیگر بازیکن نمی‌رود چون می‌گوید سال آینده قرارداد دارم.

وی در مورد وضعیت میلاد شعبانلو گفت: میلاد در 90 درصد بازی‌های ما جزو بازیکنان خوب ما بود. او اگر قدر خودش را بداند و دو سه بازی در لیگ برتر میدان ببیند، می‌تواند جزو ستاره‌ها باشد.

سرمربی تیم امید استقلال در مورد اختلافاتی که این روزها بین مدیر این تیم با سرمربی‌اش به خاطر جذب بازیکن به وجود آمده است، گفت: فکر می‌کنم ابتدا باید موضع باشگاه در قبال مربی و بازیکنان مشخص باشد. هر چند که در این موضوع مردم هم تاثیرگذار هستند چون از تیم قهرمانی می‌خواهند. با این حال مظلومی امسال ثابت کرده شهامت میدان دادن به جوانان را دارد و امروز هم اگر این بازی را ترتیب داده نشاندهنده توجه او به بازیکنان رده‌های سنی است.

وی افزود: بنابراین مظلومی نیاز به فرصت دارد هر چند که مشکل اصلی استقلال پول است و این تیم پول ندارد. با این وضعیت اگر آنها رونالدو را هم بخواهند نمی‌توانند جذب کنند که این موضوع حمایت اسپانسر و حامیان استقلال را می‌طلبد تا این باشگاه را تغذیه مالی کند.

سامره گفت: خیلی‌ از بازیکنان الان مشکل مالی دارند اما آنها چه گناهی کرده‌اند؟ بازیکنان در سرما و گرما کار می‌کنند و امروز هم که استقلال در صدر جدول است و اگر الان به آنها توجه نشود پس چه زمانی باید به آنها توجه کرد؟ پس از اینکه کار از کار گذشت آن زمان بیایند و مثلا 5 درصد به بازیکنان بدهند! معتقدم باید به تیم کمک شود تا شرایط بهتر شود.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام منشی در شرکت راهکار خلاق
عکس های زیبا و جدید نفیسه روشن در صفحه اینستاگرامش
صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 1 آبان
ساخت بازی The Last Guardian احتمالا به پایان رسیده است
صعود کبدی ایران به فینال مسابقات جهانی هندوستان
رستوران تندوور مشهد
صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 1 آبان
تصاویر درگیری شیر با پلنگ در پارک جنگلی
استخدام پرداخت الکترونیک سامان درشیراز،نی ریز،نورآباد،فیروز آباد
رایانه های مک جدید اپل پنج شنبه آینده عرضه می شوند
تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک سه تن اعلام شد
نصب تصاویر و بنر رهبر انقلاب در خیابان‌های قاهره
استخدام فروشنده در کلینیک معماری لرد در رشت
مک بوک پرو جدید اپل: همه آنچه تا امروز می‌دانیم
هت‌تریک استقلال در برد و صعود به رده پنجم جدول
شکست سنگین دختران فوتبالیست ایران برابر سوئد
هفته نامه استخدامی استان کرمان | هفته اول آبان ۹۵
آمیگدالین زرد آلو امیدی برای بیماران مبتلا به سرطان
تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک سه تن اعلام شد
گزینه های دولت برای 3 وزارتخانه بدون وزیر