اردوی تیم ملی فوتسال در تاجیکستان لغو شد


وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال ساحلی و فوتسال گفت: به دلیل عدم ایجاد امکاناتی که در شان تیم ملی فوتسال ایران باشد، کمیته فنی و توسعه فوتبال ساحلی و فوتسال با اعزام تیم ملی فوتسال بزرگسالان به تاجیکستان مخالفت کرد.

به گزارش سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عباس ترابیان در این‌باره گفت: نشست کمیته فنی و توسعه فوتبال ساحلی و فوتسال با حضور علی صانعی، مصطفی عمادی، مهدی بحرالعلوم، پروین رمضانی و پریا شهریاری برگزار شد. در شروع این جلسه پیرامون عملکرد اخیر تیم ملی فوتسال بزرگسالان، مسابقات تدارکاتی برگزار شده و نتایج درخشان تیم ملی فوتسال مواردی را مطرح کردم و درباره عدم انجام دو بازی دوستانه با تیم های ملی تایلند و برزیل در تهران با توجه به منویات کادر فنی و وجود برخی مشکلات توضیحاتی را به اعضای کمیته ارائه دادم.
وی در ادامه بیان کرد: ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال نیز در این جلسه پیرامون عملکرد تیم ملی و برنامه های جاری تیم مطالبی را مطرح کرد و در ارتباط با سوالات اعضای کمیته فنی و توسعه فوتبال ساحلی و فوتسال پیرامون چگونگی انتخاب بازیکنان فعلی در اردوی تیم ملی توضیحاتی را ارائه داد.
ترابیان افزود: در این نشست با توجه به عدم ایجاد امکانات کافی در شان تیم ملی فوتسال کشور، کمیته فنی و توسعه فوتبال ساحلی و فوتسال با اعزام تیم ملی فوتسال بزرگسالان به تاجیکستان مخالفت کرد. ضمنا مقرر شد تا در جلسه آینده این کمیته از دبیر کل فدراسیون فوتبال دعوت شود تا درباره مشکلات تیم های فوتسال و فوتبال ساحلی به بحث و بررسی بپردازیم و شرایط مناسبی را با حمایتهای بیش از پیش مسئولین فدراسیون فوتبال برای تیم های فوق فراهم کنیم.
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در ادامه بیان کرد: در بخش دیگری از این جلسه با تکیه بر مصوبه قبلی کمیته فنی و توسعه ، تاکیر بر این شد که کادر فنی تیم ملی فوتسال صرفا تمرکز خود را بر روی فعالیتهای تیم ملی بزرگسالان داشته باشد و بعد از مسابقات جام ملتهای ازبکستان، با قدرت هر چه بیشتر به فکر حضور در مسابقات جام جهانی 2016 کلمبیا باشد.
وی در پایان گفت: در جلسه آینده پیرامون چگونگی گزینش کادر فنی تیم های پایه بحث و گفتگو خواهیم کرد و نتیجه نهایی را به منظور انتخاب کادر فنی تیم های پایه جهت تصمیمات پایانی به کمیته فوتسال ارائه می دهیم.

39046

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال