قلیچ: مسئولان پرسپولیس امیر عابدزاده را جذب کنند


وبسایت رسمی برنامه نود - مربی اسبق دروازه‌بانان پرسپولیس گفت: مسئولان پرسپولیس به جای دروازه‌بانان میلیاردی امیر عابدزاده را جذب کنند و مطمئنا از انتخاب او پشیمان نخواهند شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، وحید قلیچ در خصوص وضعیت جسمانی‌اش پس از شکستگی پایش گفت: خوشبختانه شرایطم بهتر شده و این روزها برای بهبودی کامل به فیزیوتراپی می‌روم. امیدوارم به زودی شرایط خوبی داشته باشم تا بتوانم باز هم به فوتبال برگردم.

وی در مورد درگذشت مرحوم رضا احدی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: واقعا باید به هواداران استقلال و خانواده این مرحوم تسلیت بگویم چرا که یکی از نجیب‌ها و خوب‌های فوتبال ایران از بین ما رفت. من مرحوم احدی را از سال‌های قبل می‌شناختم و جز خوبی از او چیزی ندیدم و قاطعانه می‌گویم او از بهترین‌های فوتبال ما بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت دروازه‌بانی این تیم خاطرنشان کرد: متاسفانه مدت‌هاست می‌بینیم پرسپولیس دروازه‌بان خوبی ندارد و این در حالی است که پرسپولیس از این ناحیه بارها ضربه خورده است. متاسفانه در این سال‌ها سرمایه‌گذاری خوبی روی پرورش دروازه‌بان انجام نشده و این موضوع باعث شد تا لطمه‌های زیادی بخوریم.

وی با بیان اینکه دروازه‌بانانی نظیر احمدرضا عابدزاده و داود فنایی دیگر در فوتبال ظهور نمی‌کنند، اظهار داشت: واقعا این دروازه‌بانان استثنا بودند و روی دست آنها گلر نیامده بود. البته باید به مسئله‌ای اشاره کنم و آن اینکه داستان پرسپولیس آب در کوزه و ما تشنه لبان می‌گردیم. چرا که برای جذب دروازه‌بان به سراغ هر گزینه‌ای رفتند به جز امیر عابدزاده که شاگرد خود من بوده و می‌بینیم که پرسپولیس دست روی دروازه بانانی می‌گذارد که مبالغ میلیاردی پیشنهاد می‌دهند اما به سراغ عابدزاده که دست‌پرورده خود پرسپولیس است نمی‌روند.

مربی اسبق دروازه‌بانان پرسپولیس تصریح کرد: امیر عابدزاده هم دروازه‌بان جسور و کاربلدی است و هم اینکه عکس العمل‌های فوق‌العاده‌ای دارد. من او را می‌شناسم و می‌دانم که اگر به امیر اعتماد کنند، یک دروازه‌بان خوب به فوتبال ایران معرفی می‌شود. می‌بینیم که عابدزاده 3 سال در تیم ملی امید حضور دارد و این نشان می‌دهد که او گلر خوبی است. بهتر است به جای اینکه به سراغ دروازه‌بانان دیگر بروند امیر عابدزاده را جذب کنند. حرف من به مربیان پرسپولیس این است که به عابدزاده میدان بدهند و مطمئن باشند پشیمان نمی‌شوند. او شاگرد خود من بوده و من از قابلیت‌هایش مطمئن هستم. اگر هم حرفی می‌زنم دلم برای پرسپولیس می‌سوزد والا برای خودم این حرف‌ها را نمی‌زنم. امیر عابدزاده تمام معیارهای یک دروازه‌بان خوب را دارد و اگر به او فرصت دهند پشیمان نخواهند شد. یعنی عابدزاده از صادقی و طهماسبی کمتر است؟

 

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال