http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

حاجیلو: از تنهایی احدی چه بگویم! فقط اتوبوسی به عیادت می روند تا عکس بگیرند


حاجیلو: از تنهایی احدی چه بگویم! فقط اتوبوسی به عیادت می روند تا عکس بگیرند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: وقتی پیشکسوتی بیمار می شوند اتوبوسی به عیادتش می روند تا عکس بگیرند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، اصغر حاجیلو درباره درگذشت رضا احدی گفت: چه بگویم از تنهایی‌اش بگویم؟ فقط باید تاسف خورد.اینکه وقتی پیشکسوتان بیمار می شوند و روی تخت بیمارستان می افتند همه یادشان می افتند و اتوبوسی به عیادتشان می روند! در سایر روزها کسی سراغی از آنها نمی گیرند. انگار نه انگار آنها حضور دارند و زنده‌اند.

وی ادامه داد: پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال همه وضع مالی شان خوب نیست. گرفتار معیشت زندگی هستند. خود من بعد از این همه سال که کار کرده‌ام، حتی یک دکه سیگار فروشی هم ندارم. در حال حاضر دو جا کار می کنم و کارمند هستم. به هر حال این پیشکسوتان روزگاری هزاران نفر را به ورزشگاه می کشاندند و مردم به عشق آنها به ورزشگاه می آمدند. کاش مسئولان و دولتمردان گاهی به فکر این پیشکسوتان باشند و به فکر تامین زندگی و رفاه آنها باشند. مسئولان باید به فکر پیشکسوتان هنرمند، ورزشکار و نویسنده و روزنامه نگار باشند. از زمان قدیم یادم است که مداحان در مراسم ختم این شعر را می خواندند « گرگ عجل یکایک از این گله می برد - گله را ببین چه آسوده خیال می‌چرد»

حاجیلو تصریح کرد: فقط زمانی که فردی از پیشکسوتان می میرد یادشان می افتیم و یا زمانی که مریض می شوند به سراغ‌شان می‌رویم، در حالی که پیشکسوتان در زمان بیماری دوست دارند فقط زن و بچه شان و اقوام درجه یک کنارشان باشند اما شاهد هستیم که اتوبوسی به عیادت می روند و تلاش می کنند در قاب عکس کنار تخت بیمار هم خوش چهره بیفتند. در جامعه هم همین مسایل را شاهد هستیم. فرزندان یادی از پدر و مادرشان نمی کنند اما وقتی از دنیا می روند هر شب جمعه سر قبرشان می روند.

وی افزود: جالب است که برخی روزنامه ها هم پیشکسوتان را به دو دسته با معرفت و بی معرفت تقسیم میکنند و می گویند آنهایی که به عیادت فلان پیشکسوت بیمار نیامدند بی معرفت هستند آقا شما از کجا می دانید که فلان پیشکسوت شاید حتی پول کرایه ماشین نداشته باشد. برخی با سیلی صورت شان را سرخ نگه می دارند. بهتر است وقتی پیشکسوتان زنده و سلامت هستند یادشان بکنیم. الان چه کسی می داند اصغر نعلچگر کجاست؟ برهان زاده کجاست؟ خاکسار تهرانی کجاست؟  سراغی از مجتبی محرمی نمی گیریم. وقتی بیمار شدند با دوربین بدو بدو به عیادتشان می رویم.

حاجیلو افزود: رضا احدی مظلوم بود و مظلوم و بی صدا هم رفت. الان مدام به عیادت منصورخان می روند اما غافل از اینکه این ملاقات از او فقط در حال حاضر باعث مزاحمت برای خانم شجاعی همسر پورحیدری است. من به زن و بچه ام وصیت کردم وقتی مردم مثل یک آدم معمولی دفنم کنند و به ورزشگاه امجدیه پیکرم را نبرند و در ورزشگاه  بچرخانند و سرگیجه بگیرم!  خیلی سریع دفنم کنند.

سرپرست تیم سایپا در مورد وضعیت نکونام و اینکه گفته می شود احتمال دارد او دوباره به سایپا برگردد گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد بازگشت او به تیم سایپا باعث خوشحالی ما و همه تیم است زیرا دست مجید جلالی خالی نمی ماند.

 

 

کد/2020

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
علت بدبو شدن واژن شاید این مواد غذایی باشد!
آنچه که باید درباره بیماران اسکیزوفرنی بدانید
از استرس چه می دانید؟
قرص های ضد بارداری مردانه
علل تلخی و مزه بد دهان در اول صبح چیست؟
کربلایی جواد مقدم شام غریبان ۹۵
استخدام پرسشگر با سابقه ویزیتوری یا فروش در یزد
رستوران خلیج فارس بوشهر
استراتژی دریایی رژیم صهیونیستی و زیردریایی «دلفین» (۳ عکس)
افزایش فشار بر دولت اسپانیا بابت سوخت رسانی به ناو گروه روسیه عازم مدیترانه
«ترامپ» خواستار تحقیق از «اوباما» بخاطر آگاهی از ایمیل های محرمانه «کلینتون» شد
انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا پرخرج ترین انتخابات تاریخ این کشور
دلیل بدبو شدن واژن احتمالا این خوردنی ها باشد!
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی
استخدام منشی در شرکت آذرنگارشرق با برند کاما
سفارش کشتیرانی برای ساخت کشتی ۲۲۰۰ TEU به خارجی ها
شیطان روسی را بشناسیم+تصاویر
چطور با همسر خسته از سرکار به منزل آمده رفتار کنیم
پذیرش نقش مادری؛ مهم ترین اولویت دفتر تخصصی بانوان آفتاب
چرخ دنده های صنعت استان مرکزی در شرایط سکون و رکود خشک شدند
تبلیغات