رابطه سکته قلبی با رانندگی طولانی


ایا رانندگی طولانی مدت نقشی در سکته قلبی دارد؟؟؟

با توجه به اینکه افراد مبتلا به بیماری قلبی ممکن است در هنگام سفر رانندگی کنند، باید به نکاتی توجه داشته باشند. به دلیل ثابت قرار گرفتن عضلات ستون فقرات فرد دچار گره های ماهیچه ای عضله و اسپاسم می شود به نحوی که نقاط دردناکی در پشت کمر به وجود می آید.
لازم است کلیه افرادی که به سفر می روند به خصوص بیماران قلبی هر 3 ساعت 1 بار ماشین را متوقف و حرکات کششی انجام دهند. چرا که توجه نکردن به این موضوع به خصوص در افراد مسن باعث سخت شدن دیواره رگ های عروق می شود.

عوارض رانندگی طولانی ، رانندگی طولانی مدت ، عوارض رانندگی طولانی


نشستن طولانی مدت و ثابت مصرف آسپرین باعث رغیق شدن خون شده و در هنگام ثابت ماندن بیش از اندازه در سفر از غلیظ شدن خون جلوگیری می کند به خصوص در هنگام رانندگی باعث کم شدن حرکت خون در رگ های انتهایی بدن و به خصوص باعث لخته شدن خون در ساق پا می شود.
عدم توجه به استراحت بدن و حرکت آن در هنگام رانندگی می تواند در افرادی که مستعد بیماری قلبی هستند موجب سکته قلبی و حتی مغزی شود، چرا که خون لخته شده در ساق پا حرکت کرده و اگر به قلب برسد باعث سکته قلبی خواهد شد.
همراه داشتن قرص آسپیرین به خصوص در افراد بالای 60 سال را برای جلوگیری از غلیظ شدن خون بسیار مهم است و مصرف آسپرین باعث رغیق شدن خون شده و در هنگام ثابت ماندن بیش از اندازه در سفر از غلیظ شدن خون جلوگیری می کند.
همچنین افرادی که دچار بیماری قلبی هستند باید میزان کلسترول روزانه آن ها حداقل سیصد میلی گرم باشد تا از رسوب و سخت شدن عروق جلوگیری کنند.

رابطه سکته قلبی با رانندگی طولانی

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات