هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت ندارد


آیا هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت دارد ؟

بهنام علی محمدی وکیل سوشا مکانی که این روزها به جرم انتشار عکس های خصوصی اش و جوی که به خاطر آنها در فضای مجازی به وجود آمدمشکلات بسیاری را پشت سر گذاشت از نوجوان 16ساله ای به عنوان متهم نام می برد که تلگرام این دروازه بان ملی پوش را هک کرده و تصاویر خصوصی او را در فضای مجازی منتشر کرده است.

گرچه رئیس پلیس فتای تهران بزرگ سرهنگ محمدمهدی کاکوان این مسأله را رد می کند: «آنچه در برخی از رسانه ها و مطبوعات از قول بنده درباره جزئیات این پرونده یا ماجرای هکر 16 ساله ای که گوشی این بازیکن فوتبال را هک کرده منتشر شده، کذب بوده و مورد تأیید نیست.»

آیا هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت دارد ؟ ، هک شدن تلگرام ، تلگرام سوشا مکانی

پس از حواشی رخ داده و جنجال هایی که انتشار عکس های خصوص سوشا مکانی به پا کرد، گفته شد تلفن همراه دروازه بان پرسپولیس هک شده و او نقشی در انتشار عکس ها نداشته است.
پلیس فتا پس از انجام تحقیقات اعلام کرد هک تلفن همراه مکانی صحت ندارد. اکنون صحت هک شدن تلفن وی با درخواست وکیلش و موافقت بازپرس پرونده به کارشناس رسمی دادگستری سپرده شده تا این موضوع را بررسی کند که آیا تلفن همراه دروازه بان پرسپولیس هک شده یا منبع انتشار عکس ها، خود مکانی بوده است. البته اثبات این مسئله کمک زیادی به روند پرونده مکانی می کند اما جرم عمومی او همچنان پابرجاست. کارشناس رسمی دادگستری ظرف چند هفته آینده، این موضوع را بررسی خواهد کرد.

هک شدن تلگرام سوشا مکانی صحت ندارد

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال