قاسمپور: ترابی ستاره ایران برابر چین بود


وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سابق تیم ‌ملی امید معتقد است بازی نکردن با تیم‌های قدرتمند در دیدار‌های تدارکاتی موجب بروز اشکالات خط دفاعی تیم ملی در این برهه شده است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، ابراهیم قاسمپور بازی تیم ‌ملی امید مقابل چین را به مراتب بهتر از دیدار با قطر دانست و اظها‌ر کرد: استفاده از بازیکنی مانند ترابی تاثیر زیادی در فاز هجومی هر تیمی دارد. او در این بازی ستاره تیم ما بود و بسیار تاثیرگذار ظاهر شد. تیم ما هنوز با مشکلاتی مواجه است و باید به این نکته توجه کنیم که دیدار سخت ما مقابل ژاپن خواهد بود.

 سرمربی اسبق تیم ‌ملی امید درباره عملکرد چین هم گفت، گفت: چین ضعیف‌ترین تیم این گروه بود و حتی از سوریه هم شکست خورده بود. د‌ر‌وازه‌بان چین در دو گلی که ما به ثمر رساندیم اشتباه کرد و با این حال ما در مقابل آنها در خط دفاعی اشتباه‌هایی داشتیم. منکر مشکلات در تیم ‌ملی امید نیستم، اما باید تا بازی با ژاپن اشتباه‌ها را برطرف کنیم. چین فشار زیادی را روی د‌ر‌وازه‌ ما ایجاد نکرد و نمی‌توان ارزیابی دقیقی از بازی ایران مقابل چین داشت.

 او در واکنش به این که آیا مشخص شدن اشکالات در خط دفاعی تیم ‌ملی در این برهه به خاطر نداشتن بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند نیست، گفت: همواره و در طول تاریخ یکی از مشکلات ما نداشتن بازی‌های تدارکاتی خوب بوده. در ماه‌های قبل تیم خاکپور با تیم‌های بی نام و نشان دیدار کرد و فکر می‌کنم هیچ وقت خط دفاعی ایران محک جدی نخورده است.

 قاسمپور با بیان این که ایران مقابل تیم‌های آسیای شرقی به ویژه‌ ژاپن و کره همواره تیم قدرتمندی نشان داده، افزود: مقابل ژاپن و کره از لحاظ روحی و روانی همیشه بالاتر هستیم، اما مقابل تیم‌های عربی مانند اردن، بحرین، عربستان و عراق به دلیل این که موذیانه و چرک بازی می‌کنند همیشه مشکل داشتیم. ما بارها تیم‌های آسیای شرقی را در کشورهای خودشان شکست دادیم، اما مقابل عرب‌ها در ایران شکست می‌خوریم، چرا که آنها به فو‌تبا‌ل تدافعی و استفاده از ضد حملات دل می‌بندند.

 سرمربی سابق تیم ‌ملی امید در پاسخ به این سوال که آیا با این تیم می‌توانیم به المپیک صعود کنیم، اظها‌ر کرد: اگر بازیکنان تیم ‌ملی امید نمایشی که در باشگاه‌های خود دارند را در تیم ‌ملی امید هم داشته باشند موفق می‌شویم ، اما هنوز این عملکرد را از خود نشان نداده‌اند، اما امیدوار صعود به المپیک هستیم.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال