کیوسک / صفحه نخست روزنامه های ورزشی: خداحافظ رضای رودی فولر


وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های 29 دی ماه دو موضوع مهم دارند. درگذشت مرحوم رضا احدی و برد تیم امید. این دو اتفاق مهم باعث شده تا اخبار نقل و انتقالات در حاشیه قرار بگیرد.

گل در صفحه یک خود مصاحبه ای از مهدی طارمی دارد. مهاجم قرمزها عنوان کرده اگر دروازه بان می شد گلر شماره یک تیم ملی می شد. سعید عزت اللهی هم عنوان کرده آرزویش بازی در رئال مادرید است. گل برای بازی تیم امید هم تیتر "شکار چینی" را برگزیده است.

خبر ورزشی صفحه یکی به یاد رضا احدی دارد. این روزنامه با قراردادن عکس های مختلف احدی تیتری زده که بی توجهی به احدی در زمانی که زنده بود را نشان می دهد.

ابرار ورزشی تیتر زده :" از دیوار چین پریدیم و به ژاپن رسیدیم". ابرار هم به رضا احدی توجهی ویژه دارد.

پیروزی هم در صفحه نخست خود برای رضا احدی سنگ تمام گذاشته است. روزنامه قرمزها از مذاکره پرسپولیس با دروازه بان تیم ملی ازبکستان خبر داده است. لوبانوف در حال حاضر در تهران است.

روزنامه 90 برای درگذشت احدی این تیتر جالب را برگزیده :" کاپیتان آرام آرام گرفت" در صفحه نخست روزنامه 90 جملات زیادی از بزرگان فوتبال در وصف احدی دیده می شود.

شوت برای رضا احدی تیتر زده" احدی ابدی شد" . شوت هم به پیام های تسلیت توجه کرده است. از روی دیوار چین پریدیم دیگر تیتر شوت است.

هدف هم با چاپ عکسی از رضا احدی از بی توجهی ها به این پیشکسوت گلایه کرده است."بدرود تنها ترین کاپیتان" تیتر هدف است.

ایران ورزشی صفحه یک خود را دو بخش کرده است. در بخش اول به درگذشت احدی توجه کرده است. این روزنامه هم از کم لطفی از ستاره های فراموش شده فوتبال ایران گلایه کرده است.در نیمه سمت راست ایران ورزشی هم برد تیم امید برجسته شده است با تیتر " امید در اردوی امید"

57189

 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال