“فرزاد جمشیدی” مجری جنجالی تلویزیون لب به سخن گشود


فرزاد جمشیدی مجری جنجالی تلویزیون به حرف آمد

فرزاد جمشیدی، مجری رادیو و تلویزیون، خرداد 1349 در تهران به دنیا آمد. وی دوره های عالی تحصیلی را در مقاطع و رشته های کارشناسی حقوق و دکترای علوم قرآنی گذراند و پس از جنگ تحمیلی، فعالیت خود را با حوزه هنر و اندیشه های اسلامی در زمینه نویسندگی، آغاز کرد.

چهره اش به مجریان دهه شصتی شباهت داشت که با طمأنینه حرف می زنند و حس آرامش را به بیننده القا می کنند اما جمشیدی دو بار درگیر پرونده های شکایتی شد که بار دوم ماجرا آن قدر بازتاب پیدا کرد که این مجری رادیو و تلویزیون مجبور به خداحافظی رسمی از تلویزیون شود. جمشیدی که در تلویزیون یک سمت اجرایی هم داشت و او را به عنوان رئیس دفتر هماهنگی و سازمان دهی مجریان سیما می شناختند با اجرای برنامه زنده « یاد خدا » در سحرگاه ماه رمضان ها شناخته شد و به اوج رسید.

فرزاد جمشیدی مجری جنجالی تلویزیون به حرف آمد ، مجری صدا و سیما ، مجری جنجالی
فرزاد جمشیدی، مجری برنامه های مذهبی تلویزیون در سالیان اخیر، در مرکز اخبار جنجال برانگیزی قرار گرفت که حضورش در صدا و سیما را تحت تاثیر قرار داد. 
این روزها او در گفتگویی به شکل مستقیم در این باره سخن گفته و علیه رسانه هایی که اخباری در این رابطه منتشر کرده اند موضع گرفته است. جمشیدی در این گفتگو می گوید که هیچ برخورد منفی از مردم دریافت نکرده، از صدا و سیما گله ای ندارد و در هیچ پروسه قانونی ممنوع التصویر نشده است. جمشیدی علت خروج اش از سازمان را «نوع نگاه برخی از آن دست های پنهان» عنوان می‎ کند. 

او همچنین ادعا می کند که در تاریخ جمهوری اسلامی سابقه نداشته که رسانه ها با این عطش سراغ پرونده ای بروند. جمشیدی همچنین مدارکی دال بر عدم سوءپیشینه اش نشان می دهد و می گوید که حتی اگر یه ثانیه محکوم شده بود، در این مدارک نشانی از آن موجود می بود. 

او همچنین با قاطعیت، رای دادگاه درباره پرونده اش را برائت عنوان کرد و تصویری از زنی با چشم های پنهان شده در رسانه ها را که در کنار تصویر خودش منتشر شده بود، بی ربط دانست که از سایت های زیبایی برداشته شده است. 

او فعالیت این روزهایش را نگارش کتابی با عنوان فرهنگ جامع مشاهیر عنوان کرد و ادامه داد که آن چه بر سر او آمده، بسیار کمتر از اتفاق های منفی است که برای مشاهیر این سرزمین اتفاق افتاده است. 

فرزاد جمشیدی مجری جنجالی تلویزیون لب به سخن گشود

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال