ماساژ به سبک کیت کت در خیابان! + فیلم


ماساژ به سبک کیت کتی

شرکت Kit Kat یکی از کمپانی های شکلات سازی برای تبلیغات محصولات خود ابتکارات جالب وقابل توجهی را پیاده می کند که در نوع خود بی نظیر و جدید هستند و باعث ترقیب مشتری می شود این شرکت در جدیدترین تبلیغات خود نیز دست به اقدامی جذاب و فوق العاده کاربردی زده است و با کار گذاشتن دستگار ماساژور در ایستگاه اتوبوس جوی متنوع برای رهگذران خسته ایجاد کرده است که در ادامه فیلم کوتاهی از آن مشاهده می کنید.

بوگوتا با حجم بالای جمعیت، ترافیک زیاد و سیستم شلوغ حمل و نقل عمومی یکی از پرتنش ترین و بی نظم ترین شهرهای آمریکای لاتین است. شرکت Kit Kat که به تازگی تبلیغات خود را در این شهر آغاز کرده است، تصمیم گرفت لحظه ای «استراحت» را به رهگذران هدیه بدهد.

JWT کلمبیا 20 بیلبورد را در ایستگاه های اتوبوس شهر دراختیار گرفت و آن ها را به مراکز ماساژ کوچک تبدیل کرد. موتورهای کوچک سیستم لرزشی ای را فعال کردند که حرکات نرم ماساژ را روی کمر اشخاص تداعی می کرد. فقط می بایست به بیلبورد تکیه بدهید تا ماساژ سریع و رضایت بخشی را دریافت کنید.
محل بیلبوردها از روی Google Map قابل دسترسی بود و هربار که کسی کلمات «خسته»، «فشار» یا موارد مشابه را در Twitter تایپ می کرد، یک سیستم پاسخ سریع، نزدیک ترین بیلبورد ماساژ Kit Kat را روی نقشه نمایش می داد.

دانلود فیلم ماساژ در ایستگاه اتوبوس

kitkat نام کمپانی شکلات سازی است که شکلات هایی ترد و ویفری درست می کند kitkat نخست به دست کمپانی روتریز در شهر یورک انگلستان، تولید می شد اما هم اکنون کیت کت به فرم جهانی به دست کمپانی نستله که کیت کت را در سال 1988 میلادی از روتریز خریداری کرده تولید می شود. و در سراسر دنیا عرضه می شود شرکت kitkat تنها در ایالات متحده آمریکا با لیسانس کمپانی هرشی تولید می شود. البته در ایالات متحده آمریکا kitkat توسط شرکت هرشی یکی از مهمترین تولید کنندگان شکلات در آمریکا و تحت لیسانس نستله تولید می شود. بوگوتا با حجم بالای جمعیت، ترافیک زیاد و سیستم شلوغ حمل و نقل عمومی یکی از پرتنش ترین و بی نظم ترین شهرهای آمریکای لاتین است. شرکت Kit Kat که به تازگی تبلیغات خود را در این شهر آغاز کرده است، تصمیم گرفت لحظه ای «استراحت» را به رهگذران هدیه بدهد.

ماساژ کیت کت ، ماساژ خیابانی ، تبلیغ ماساژ

ماساژ به سبک کیت کت در خیابان! + فیلم

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال