http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

شیطنت سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان: ما در کشور دلخواه ایران بازی نمی‌کنیم!


شیطنت سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان: ما در کشور دلخواه ایران بازی نمی‌کنیم!

وبسایت رسمی برنامه نود - سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان شیطنیتی انجام داد و اظهار داشت که در کشور دلخواه ایران بازی نخواهند کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، پس از آنکه AFC در هفته اخیر اعلام کرد که به موضوع میزبانی بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا با برگزاری جلسه‌ای در دوحه در تاریخ 25 و 26 ژانویه(5و 6 بهمن) رسیدگی خواهد کرد در این راستا امروز سخنگوی فدراسیون عربستان برای کنفدراسیون فوتبال آسیا خط و نشان کشید و اعلام کرد که حامی اصلی آنها فیفا است.

سخنگوی فدراسیون عربستان در مصاحبه اختصاصی با سایت النادی اظهار داشت: موضوع ما با ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در چند هفته اخیر مشخص خواهد شد همان طور که AFC تاریخ 25 و 26 ژانویه(5 و 6 بهمن) را مشخص کرده است. این جلسه قرار است قبل از برگزاری انتخابات ریاست جدید فیفا که در تاریخ 26 فوریه(7اسفند‌ماه) برگزار شود.

وی افزود: در این موضوع تمام تلاش خود را کردیم و بسیاری از فدراسیون‌های آسیا همراه ما هستند ولی هنوز چیزی مشخص نیست اما این را بگویم که تا کنون همه چیز به نفع ما بوده است. ما به این اقدام خود مطمئن هستیم و منتظر حکم نهایی کمیته اجرایی مسابقات هستیم.

المعیبد در ادامه تاکید کرد: ما درخواست خود را برای برگزاری بازی‌ها در کشوری بی‌طرف به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه داده‌ایم و کشوری را به عنوان میزبان انتخاب کرده‌ایم و می‌دانیم که فیفا هم از ما حمایت می‌کند زیرا اتفاقی مشابه به این موضوع میان روسیه و اوکراین نیز رخ داده بود که در نهایت بازی‌های آنها به کشوری بی‌طرف منتقل شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان در پایان شیطنتی کرد و اظهار داشت: ما هرگز در عراق بازی نخواهیم کرد زیرا فیفا آن را تحریم کرده است و این تحریم فدراسیون جهانی فوتبال کماکان ادامه دارد. هرگز ما به چنین پیشنهادهایی جواب مثبت نخواهیم داد و هر کشوری که ایران به دلخواه آن را مشخص کند بازی نخواهیم کرد.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
ویدیو فیلم فول مچ بازی استقلال ۲ ۰ سایپا نیمه نخست ( آپارات )
تکنسین های ایرانی در کرکوک به کشور بازمی گردند
مدل لباس های برتر تیلور سویفت در سال 2016
استخدام کارشناس فروش،کارشناس ارشد بازاریابی در بهینه ایران
خبر اعدام یکی از شاهزادگان سعودی دروغ است
مدل مانتو بلند ترک
دل نوشته یک اسدآبادی از موصل برای رضا رستمی
رستوران ایتالیایی میلان مشهد
کشورها درباره سوریه ناچار به مذاکره با ایران هستند
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت بهپرداز جهان در تهران
آیا در زمان شیردهی میتوان از کلداکس استفاده کرد؟
تروریست ها‌ قصد شکستن محاصره حلب را دارند
از «غیرت ناموسی» مهم‌تر «غیرت دینی» است/ «غیرت دینی» یعنی اینکه در جایی که لازم است انسان برای خدا خشم بگیرد و فقط لبخند نزند/ جامعه دینی وقتی از انحراف مصون می‌ماند که متدینین آن غیرت دینی‌شان را از دست ندهند + صوت
بیماری هموروئید راه های درمان آن
فال روزانه فال امروز شما
به خاطر حمایت از مدافعان حرم زخم زبان‌ها شنیده‌ام
استخدام برنامه نویس IOS در شرکت آسمان
مراقبت های محیطی برای ریشه کن کردن گال
عاقبت ادای شعبده بازی در آوردن
قالیباف به موسسه همسرش نیز تخفیف داده است