قنبرزاده: تا ساعت ۳ بامداد به بازیکن ما پیام داده و «کاخ» و «باغ» نشان می‌دادند


وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه نفت‌تهران گفت که مذاکره بدون اطلاع باشگاه با بازیکنی که قرارداد دارد، جرم محسوب می‌شود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، منصور قنبرزاده درباره اینکه گفته می‌شود علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس با او بر سر انتقال علیرضا بیرانوند به پرسپولیس به توافق رسیده، عنوان کرد : ضمن احترام به رسانه‌ها تمایلی ندارم درباره بیرانوند صحبت کنم. جالب نیست به عنوان مدیرعامل باشگاه این همه در خصوص یک بازیکن به اظهارنظر بپردازم.

وی افزود: روی صحبتم با باشگاه پرسپولیس و بیرانوند نیست اما برخی‌ها اصول حرفه‌ای را رعایت نمی‌کنند. متاسفانه به بعضی از بازیکن ما تا ساعت 3 بامداد پیام داده و آنها را هوایی کرده‌اند. ظاهرا منافع برخی‌ها بر هم زدن باشگاه‌های دیگر است. همه ما از جمله من، پیش از اینکه وارد کار شویم، باید دوره مدیریت بگذرانیم و کارهای‌مان با مطالعه باشد.

«مذاکره بدون اطلاع باشگاه با بازیکنی که قرارداد دارد، جرم است». مدیرعامل باشگاه نفت‌تهران با بیان این جمله خاطرنشان کرد: بی‌محابا روی ذهن بازیکن ما کار کرده و هر روز آدم‌های مختلف به او پیام می‌دهند تا ذهنش مشغول شود. وقتی به بازیکن ما «کاخ» و «باغ» نشان می‌دهند، معلوم است که بازیکن دیگر به تیم فعلی‌اش دل نمی‌بندد. ظاهراًافرادی که که مسئولیتی ندارند همه این کارها را انجام می‌دهند.

قنبرزاده ادامه داد: یک بازیکن خارجی را می‌خواستیم که قیمتش 50 هزار دلار بود اما کاری کردند که قیمتش به یک‌باره 150 هزار دلار شد. چرخه این فوتبال دست افرادی است که متاسفانه ما مدیران نیز نهایت همکاری را با آنها انجام می‌دهیم تا به منافع‌شان برسند. آقایان با تبلیغات کاری کردند که بازیکن 50 هزار دلاری قیمتش 150 هزار دلار شود.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال