عکس/ وضعیت سوشا مکانی در روز آخر نقل و انتقالات


وبسایت رسمی برنامه نود - در شرایطی که باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره همزمان با سه دروازه بان داخلی و خارجی برای عقد قرارداد است، دروازه بان اصلی این تیم سوشا مکانی(حداقل روی کاغذ) وضعیت خوبی ندارد.

به گزارش وبسایت نود، سوشا که به نظر می رسد طی روزهای آینده رسما نامش از فهرست تیم فوتبال پرسپولیس خارج خواهد شد امروز یعنی روز آخر نقل و انتقالات نیم فصل به یک مکان زیارتی رفته و این متن را در صفحه شخصی خودش منتشر کرد:

«اینجا دنج ترین جای دنیاست. اینجا زادگاه من هست، وقتی بچه بودم و دلم می گرفت تنها جایی که بدون کوچکترین هزینه مرا در آغوش می گرفت. میدونم حواست به من هست ، حرف هایی که با هم زدیم رو یادت نره، تو رازدارترین هستی، حتی رازدارتر از دوستانی که خود را به تو نزدیک می دانند ولی اسرار زندگی ات را فاش می کنند. عهدی که بستیم را فراموش نکن، عهدهای دنیایی همگی بوی خیانت می دهد...»

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات